فهرست
زمزمه های بازگشت داور جنجالی؛ قهرمانی در لیگ پانزدهم سوت می زند؟
زمزمه های بازگشت داور جنجالی؛ قهرمانی در لیگ پانزدهم سوت می زند؟

زمزمه های بازگشت داور جنجالی؛ قهرمانی در لیگ پانزدهم سوت می زند؟

آی اسپورت- بعد از مدت ها دوری از فوتبال، محسنِ قهرمانی این هفته به ورزشگاه ثامن مشهد رفت تا مسابقه تیم های پدیده و نفت تهران را از نزدیک تماشا کند. حضور دوباره داور مشهدی فوتبال ایران در استادیوم، شائبه های علاقه او به بازگشت به فوتبال را ایجاد کرد. ظاهرا او هدفی به جز این نیز نداشت. چرا که در بین دو نیمه نیز با فریدون اصفهانیان به صورت شفاهی درباره بازگشت مذاکره کرد.

دیدار سپاهان-پرسپولیس در لیگ سیزدهم، آخرین قضاوت جنجالی محسن قهرمانی در فوتبال ایران بود. او در این بازی با یک تصمیم عجیب، خطای بازیکن سپاهان درون محوطه جریمه پرسپولیس را برای سپاهان پنالتی گرفت و بازیکن تیم سرخپوش را نیز از زمین اخراج کرد تا علی دایی در یکی از عصبانی ترین کنفرانس های خبری همه این سال هایش، او را به «غش کردن» متهم کند. خیلی زود، پای شاهدان دیگری نیز به ماجرا باز شد و پرونده «پولو بده، سوتو بگیر» حتی به برنامه نود نیز رسید تا قهرمانی در نهایت به مدت بیشتر از یک سال اجازه داوری در فوتبال ایران را نداشته باشد.

بعد از پایان محرومیت، حالا قهرمانی به بازگشت فکر می کند و احتمالا درخواست کتبی اش را نیز برای قضاوت در لیگ پانزدهم ارائه خواهد کرد. این در حالی ست که بعید به نظر می رسد بازیکنان و علاقه مندان به فوتبال ایران، تمایلی به بازگشت مرد جنجالی داشته باشند. قهرمانی سابقه رفتارهای بسیار زشتی را با بازیکنان داشته و با توجه به یک بار محکوم شدن اش، همه قضاوت بعدی اش را نیز باید زیر سایه حرف و حدیث ها برگزار کند. پس، شاید جای خالی او، کمک بیشتری برای فوتبال ایران باشد!

     
آی اسپورت
2015-05-03 14:15:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر