فهرست
حاشیه‌ جدید دربی‌ تبریز: کتک‌کاری بازیکنان، بزن‌بزن تماشاگران تراکتور با مدیر گسترش فولاد
حاشیه‌ جدید دربی‌ تبریز: کتک‌کاری بازیکنان، بزن‌بزن تماشاگران تراکتور با مدیر گسترش فولاد

حاشیه‌ جدید دربی‌ تبریز: کتک‌کاری بازیکنان، بزن‌بزن تماشاگران تراکتور با مدیر گسترش فولاد

آی‌اسپورت- حاشیه‌های دربی تبریز قصد تمام شدن ندارد. این بار دیدار سرخابی‌های تبریزی جنجالی‌تر از دربی پاییتخت برگزار شد. همان طور که در خبرها خوانده‌اید، تماشاگران حاضر در ورزشگاه  یادگار امام به نحوه بازی گسترش فولاد معترض بودند. آنها که فکر نمی‌کردند گسترش در این بازی انقدر جدی و با تمام توان حاضر شود، واکنش‌های تندی را نسبت به این تیم نشان دادند. گسترشی‌ها هم با وقت تلفی روی اعصاب تماشاگران رفته بودند.

پس از پایان بازی خبر رسیده که دو بازیکن تراکتورسازی درگیری شدیدی با هم داشتند. اما قبل از آن هواداران تیم با مدیران تیم مهمان درگیر شدند. تنها پنج دقیقه تا پایان بازی زمان بود که مدیرعامل تیم مهمان قصد خروج از استادیوم را داشت. سمندر بلافاصله پس از بیرون آمدن از جایگاه ویژه ضربه‌ای را از یکی از تماشاگران تراکتورسازی دریافت کرد. پس از این درگیری شدت بیشتری گرفت و چند مشت و لگد را حواله هم کردند. سرانجام با دخالت دیگران درگیری به پایان رسید. اما هواداران تراکتورسازی دست بردار نبودند و فحش‌هایی را به سوی مدیرعامل تیم حریف روانه می‌کردند. هواداران تراکتورسازی در صحبت‌های‌شان به مدیرعامل تیم حریف گفته بودند که در حق تیم شهرشان مردانگی نشده و مردم تبریز برای دفاع از گسترش‌فولاد هفته قبل برای اولین بار استادیوم خانگی این تیم را پر کرده‌اند اما شاگردان کمالوند توان پیروزی مقابل صبای قم را نداشته‌اند. حالا در دیدار مقابل تراکتورسازی چطور می‌توانند انقدر با قدرت ظاهر شوند؟

  ۷  
آی اسپورت
2015-05-03 14:31:41
نظر دهید

۷ نظر
آزربایجان
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۵۵
زحمت نکشید زیاد

من ترکم من گرگم من ستارخانم من باقرخانم

و به ایرانی بودنم هم افتخار نمیکنم

حاشیه نساز و گرنه
بابک
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۱۷
داداششششش ما قهرمانیم خودتونو به زحمت نندازین بازی استقلول تو ازتدژژادیمممممممم جشن میگیریم
جواتی
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۲۷
خفه شو
ازربایجان
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۵۴
از معجزات سوراختور همین بس که خر خودشو گرگ صدا میکنه!
-
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۷:۲۱
دروغ و سو استفاده به نفع تیمهای نفت ونوردیده آقای تاج (سپاهان) که 2 امتیاز از بازی با تراکتور و2 امتیاز از بازی با پرسپولیس تقدیم سپاهان کرد. الان سپاهان بایستی 49 امتیاز داشت
محمد
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۳۷
http://www.tasnimnews.com/Home/Single/729653
معلوم الحال
محمد
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۱۱
خجالت بکشید . چرا این پست های نژاد پرستی رو چاپ می کنید . این کاربر آزربایچان که اتغافا داره به همون هم وطنامون توهین میکنه رو پاک کنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر