فهرست
گزارش روز: اندر فواید بازیکن پیر استقلال
گزارش روز: اندر فواید بازیکن پیر استقلال

گزارش روز: اندر فواید بازیکن پیر استقلال

آی اسپورت- بازگشتِ رضا عنایتی به باشگاه استقلال در نیم فصل لیگ چهاردهم، از همان ابتدا حرف و حدیث های زیادی به دنبال داشت. گروهی از هواداران باشگاه آبی پایتخت معتقد بودند قلعه نویی باید به سراغ بازیکنان جوان تر و انرژیک تر برود و میانگین سنی تیم را کاهش دهد. درخشش رضا در هفته های ابتدایی بازگشت به استقلال اما این گروه را به استفاده مکرر از کلیدواژه های دود و کنده رساند تا این بازیکن در زمره خریدهای موفق قرار داده شود اما روزها و نتایج تلخ تری در انتظار استقلال بودند. نتایجی که موجب شدند آبی ها به طور کامل از کورس قهرمانی جا بمانند و رضا عنایتی، متهم ردیف اول این ماجرا در بین بازیکنان لقب بگیرد

میلاد شیخ فخرالدینی، امروز فاش کرده که همه بازیکنان تیم، تنها به خاطر عنایتی در جلسه های تمرینی باقی مانده اند. به گفته او، رضا عنایتی هر بار بازیکنان را جمع می کند و با آن صحبت می کند تا این مهره ها، مجاب به ادامه تمرین ها شوند. آن ها نزدیک به 8 ماه هیچ دریافتی نداشته اند و به همین جهت، اعصاب و انگیزه آرامی برای ادامه دادن کار در استقلال ندارند.

اگر استقلال موفق به کسب سهمیه آسیا شود، نقش رضا عنایتی در کسب این سهمیه انکارناپذیر خواهد بود. او شاید دوندگی زیادی در زمین نداشته باشد اما به واسطه تجربه و مقبولیت، نقش یک کاپیتان واقعی را در تیم ایفا می کند. تیم ها در کنار بازیکن دونده، به بزرگتر نیز احتیاج دارند.

     
آی اسپورت
2015-05-03 16:16:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر