فهرست
درباره وعده سهمیه منصوریان به استقلالی ها/ برای تلافی دیر شده است
درباره وعده سهمیه منصوریان به استقلالی ها/ برای تلافی دیر شده است

درباره وعده سهمیه منصوریان به استقلالی ها/ برای تلافی دیر شده است

آی اسپورت- سرمربی تیم مدعی نفت تهران، بار دیگر علاقه اش به حضور زودهنگام روی نیمکت استقلال را علنی کرده است. علیرضا منصوریان که این هفته ها به جای تمرکز روی شرایط حساس تیم خودش در دو هفته آخر، بیشتر درگیر اظهارنظر در مورد استقلال بوده، این بار تاکید کرده که 6 امتیازی که از باشگاه محبوب اش گرفته را تلافی می کند تا این تیم به لیگ قهرمانان آسیا برسد.


علیرضا منصوریان، قصد دارد راه استقلال را برای رسیدن به رتبه چهارم باز کند و بعد، با قهرمانی نفت در جام حذفی، استقلال را به عنوان سهمیه آخر لیگ برتر، به لیگ قهرمانان آسیا برساند. آنچه در وعده علیرضا منصوریان نادیده گرفته شده اما، دو بازی سخت پیش روی استقلال است. در واقع به نظر نمی رسد آبی ها اصلا شانسی برای رسیدن به رتبه چهارم داشته باشند که منصوریان بتواند با قهرمانی جام حذفی، این تیم را راهی آسیا کند.


شاگردان امیر قلعه نویی، در دو بازی حساس پیش رو ابتدا در برابر تراکتورسازی قرار خواهند گرفت و سپس دربی تهران را برگزار خواهند کرد. آن ها باید از این دو بازی کاملا دشوار 6 امتیاز بگیرند که با توجه به وضعیت این هفته ها و به طور کلی فصل استقلال، نزدیک به محال به نظر می رسد. از طرفی ممکن است حتی این 6 امتیاز نیز به کمک آن ها نیاید. چرا که ذوب و فولاد هر دو بالاتر از استقلال قرار دارند و برنامه راحت تری نیز در دو هفته پیش رو خواهند داشت.


راه دریافت سهمیه استقلالی ها، توسط خود علیرضا منصوریان بسته شده است. این مربی بعد از شکست دادن استقلال در نیم فصل دوم، هم به ذوب و هم فولاد باخته و کمک زیادی به این دو تیم کرده است تا در رتبه های بالایی استقلال قرار داشته باشند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-03 16:35:02
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۳۵
به کوری چشم توی لنگی تاج لنگ رو سوراخ می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر