فهرست
گالاتاسرای 1 - 1 چلسی؛ تساوی در راند خونین
گالاتاسرای 1 - 1 چلسی؛ تساوی در راند خونین

گالاتاسرای 1 - 1 چلسی؛ تساوی در راند خونین

آی اسپورت- دوتیم در حالی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف یکدیگر رفته بودند که اتفاقاتی نظیر چاقو خوردن دو هوادار چلسی در استانبول و جنگ لفظی شدید بین مربیان دو تیم بر این بازی سایه افکنده بود.

 

گالاتاسرای(1-5-4):

موسلرا – ابوئه – چدجو – هاکان بالتا – تلس – سلجوک – ملو – بوراک – اسنایدر  - هایروویچ – دروگبا

چلسی(1-3-2-4):

چک – ایوانوویچ – تری – کیهیل – آزپیلیکوئتا – رامیرس – لمپارد – ویلیان – شرول – آزار – تورس

 

گل ها:

چلسی: تورس (9) پاس از سزار آزپیلیکوئتا

گالاتاسرای: اورلین چدجو (64) پاس از وسلی اسنایدر

 

مرحله ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان – ورزشگاه تورک تلکام آره نا – 49194 تماشاگر

 

از همان ابتدا میشد حدس زد که با توجه به حواشی این دیدار و تفکرات سرمربیان دو تیم احتمالا باید شاهد یک بازی درگیرانه در میانه ی میدان باشیم. حدس ما درست بود و این دیدار سخت با 38 خطا (چلسی 18 – 20 گالا) جزو دیدارهای فیزیکی این مرحله بود و طبق عادت همیشگی تیم های مورینیو کنترل توپ بیشتر در اختیار حریف بود (چلسی43-57گالا).

 

نه دقیقه بیشتر از آغاز بازی نگذشته بود که تورس گل اول بازی را به ثمر رساند. ابوئه در زمین گالا به راحتی حرکت می کرد و سزار به سرعت خود را به او رسانید. سپس توپ را به سمت محوطه ی جریمه برد و با پاسی بی نقص توپ را به سوی تورس فرستاد و او به ضربه ای دقیق موسلرا را مغلوب کرد.

در دقیقه ی 65 گالا گل تساوی را به ثمر رساند. برای دومین بار به فاصله ی دو دقیقه تری نتوانست یار مقابلش را کنترل کند.او به دروگبا اجازه داد بالاتر از او سر بزند توپ جلوی چدجو افتاد و او بدون اشتباه توپ را به تور دروازه ی چک دوخت.

با این نتیجه آبی های در استمفورد بریج برای صعود به دور بعد امیدوارند و می توانند با یک مساوی بدون گل هم به دور بعد صعود کنند. 

     
آی اسپورت
2014-02-27 02:10:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر