فهرست
الهلال یا السد/ قرعه جهنمی یک هشتم در انتظار پرسپولیس
الهلال یا السد/ قرعه جهنمی یک هشتم در انتظار پرسپولیس

الهلال یا السد/ قرعه جهنمی یک هشتم در انتظار پرسپولیس

آی اسپورت- پیروزی خانگی در مسابقه روز چهارشنبه با بنیادکار، همه آن چیزی است که پرسپولیسی ها برای صعود به دور بعد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به آن نیاز دارند. قرمزهای تهران که این دوره لیگ قهرمانان را با دو پیروزی برابر لخویا و بنیادکار آغاز کرده بودند، شکست های سنگینی را در مقابل النصر و لخویا تجربه کردند و بالاخره رتبه اول جدول را تقدیم تیم قطری گروه کردند. پرسپولیس با پیروزی برابر حریف ازبکستانی، در هر شرایطی صعود می کند. در صورت پیروزی النصر در بازی همزمان،پرسپولیس صدرنشین می شود و این تیم عربستانی به عنوان تیم دوم به دور بعد می رسد. در صورت تساوی آن مسابقه، پرسپولیس به عنوان صدرنشین و لخویا به عنوان تیم دوم صعود می کنند و در صورت پیروزی لخویا، این تیم مایکل لادروپ است که صدرنشین گروه خواهد شد.

السد قطر یا الهلال عربستان، رقیب دور یک هشتم نهایی پرسپولیس در آسیا هستند. هر دوی این تیم ها در حال حاضر 10 امتیاز هستند و در آخرین بازی گروه باید در زمین الهلال دیدار کنند تا تیم صدرنشین مشخص شود. به نظر می رسد هر قرعه ای برای پرسپولیس در نبرد با این دو تیم، شانس بسیار بسیار کمی برای صعود سرخپوشان رقم بزند. شاید اگر بازی های مرحله یک هشتم آسیا همزمان با آغاز فصل بعد لیگ برتر ایران برگزار می شدند، پرسپولس شانس کسب نتیجه موفقیت آمیز را داشت اما در شرایط فعلی، احتمالا یک شکست سخت انتظار سرخپوشان تهرانی را در مرحله بعدی می کشد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-03 17:05:52
نظر دهید

۱ نظر
مجتبی
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۳۶
هنوز چند روزی از پیروزی پرسپولیس مقابل لخویا و النصر نگذشته منفی بافی موقوف 100% پرسپولیس دور بعد با این پرسپولیس متفاوته و توانش چند برابر می شه. پس لطفا منفی بافی نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر