فهرست
5 جوان آینده دار تیم امیر/ استقلال در آستانه تغییر نسل
5 جوان آینده دار تیم امیر/ استقلال در آستانه تغییر نسل

5 جوان آینده دار تیم امیر/ استقلال در آستانه تغییر نسل

آی اسپورت- اتفاقی که استقلال لیگ سیزدهم را در هفته های پایانی به دردسر انداخت، میانگین سنی بسیار بالای این تیم بود. امیر قلعه نویی که در یکی دو سال گذشته، همواره با اتهام دور شدن از عادت جوانگرایی مواجه بوده، در این فصل چند مهره کم سن و سال را به استقلال برد. امیر خیلی زد شروع به استفاده از علیرضا رمضانی کرد. این بازیکن در اولین بازی رسمی با پیراهن استقلال، پاس گل مهمی داد و تا هفته پایانی نیم فصل اول و مصدومیت شدید، مجموعا 306 دقیقه برای تیمش بازی کرد.

جوان بعدی این فصل استقلال، مجید حسینی بود. مدافعی که در نیم فصل دوم به باشگاه اضافه شده و تا کنون، 4 مسابقه برای استقلال انجام داده است. حسینی هم در برابر ذوب آهن و هم در مقابل ملوان، یار فیکس خط دفاعی تیمش بود. میلاد سلیمان فلاح، دیگر خرید جوان امیر در نیم فصل بود. این بازیکن در نیم فصل دوم سه بار برای استقلال بازی کرده بود. بهنام برزای که به عنوان کاپیتان تیم ملی امید به استقلال اضافه شده نیز تنها 7 دقیقه برای تیم قلعه نویی توپ زده است. پدیده این هفته های استقلال اما محسن کریمی است. بازیکن بادپایی که اولین بار در هفته بیست و سوم برابر نفت تهران برای استقلال 5 دقیقه بازی کرد و بعد از چند دقیقه بازی برابر فولاد در اهواز، در ورزشگاه آزادی برابر ذوب أهن خوش درخشید. کریمی بعد از بازی با پدیده، این بار در قم سرعت و توانایی هایش را به رخ کشید تا احتمالا در دو بازی حساس پیش رو نیز برای تیم آبی پایتخت به میدان برود.

به نظر می رسد استقلال، در مقطعِ رقم خوردن یک تغییر نسل باشد. تردیدی وجود ندارد که این باشگاه در تابستان به سراغ جذب چند ستاره نیز خواهد رفت اما این بازیکنان جوان پرتعداد، در صورت مورد اعتماد قرار گرفتن می توانند روزهای متفاوتی را در برای این باشگاه رقم بزنند و نسل تازه ای برای استقلال بسازند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-03 17:38:08
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۵
محسن عالیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر