فهرست
ادعای روز؛ سیاه‌بازی را از پیروانی یاد گرفتم!
ادعای روز؛ سیاه‌بازی را از پیروانی یاد گرفتم!

ادعای روز؛ سیاه‌بازی را از پیروانی یاد گرفتم!

آی اسپورت – در حالی که این روزها بزرگان فوتبال به دنبال پایان غائله مصاحبه های جنجالی و توهین آمیز بین امیر قلعه نویی و افشین پیروانی هستند، یک بازیکن سابق استقلال با مصاحبه ای جنجالی به این ماجرا دامن زد. میثم منیعی در آخرین مصاحبه اش حرف های عجیبی علیه پیروانی زده است. او می گوید: «شاید من هم از قلعه نویی ناراحتی‌های زیادی داشته باشم، اما دلیل نمی‌شود اینگونه مسائل را زیر سوال ببرم. توصیه من به افشین این است که وقت بگذارد و ابتدا مدارکی که دارد را برای دفاع از خودش به کمیته اخلاق و سایر نهاد‌هایی ببرد که علیه او پرونده تشکیل داده اند. اگر او حرف حق را می‌زد پیشکسوتان پرسپولیس از پیروانی دفاع می‌کردند، اما او به خاطر رویه‌ای که در گذشته داشته، میان پیشکسوتان هم منفور است!»

منیعی خاطره ای را هم از یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس تعریف می کند: «یکی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس خاطره‌ای را برای من درباره زمانی که غمخوار و پروین در پرسپولیس بودند تعریف کرده که برایتان می‌گویم. او می‌گفت آن زمان که یارکشی میان این دو نفر انجام شده بود، افشین با هر دو نفر جلساتی می‌گذاشت و مقابل هر یک از دیگری بد گویی می‌کرد؛ بنابراین فکر می‌کنی این صحبت‌ها را فقط برای دفاع از خود بیان کرده است؟ پیروانی باید احترام خودش را نگه می‌داشت و درباره مسائلی که هیچ ارتباطی به او نداشت صحبت نمی‌کرد. او به ماجرای پیش آمده میان امیر قلعه نویی و حجازی هم اشاره کرده در حالی که آن ماجرا هر چه بوده میان دو نفر از یک خانواده رخ داده و پیروانی کسی نیست که بتواند در این باره صحبت کند. اگر اینطور باشد ما هم می‌توانیم درباره علی پروین صحبت کنیم و بگوییم چطور برخی قهرمانی‌ها را به دست آورد! اگر این صحبت‌ها را کسی مانند ناصر حجازی انجام می‌داد که به پاکی معروف است، حرف دیگری بود، اما آدمی مثل افشین پیروانی که خودش پرونده‌های متعدد دارد چرا حرف از پاکی و ناپاکی می‌زند؟»

منیعی مدعی شده که سیاه بازی را در فوتبال از پیروانی یاد گرفته است: «من سن پایینی داشتم که در پاس بازی می‌کردم و باید بگویم سیاه بازی را بدون بزرگنمایی از افشین پیروانی یاد گرفتم. خاطرات تاریکم از او بسیار است چه زمانی که پشت هواداران پرسپولی صحبت کرده و آن‌ها را دیوانه خطاب می‌کرد چه زمانی که در زمین به علی خسروی فحش‌های رکیک می‌داد. همه را به خاطر دارم بنابراین بهتر است احترام خود را نگاه دارد.»

۳    
آی اسپورت
2020-04-30 17:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر