فهرست
مانچینی: مورینیو از من خواست با هم شام بخوریم
مانچینی: مورینیو از من خواست با هم شام بخوریم

مانچینی: مورینیو از من خواست با هم شام بخوریم

آی اسپورت- روبرتو مانچینی پس از دیدار برابر چلسی در مرحله ی یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان گفت: «در پایان، نتیجه ی خوبی گرفتیم. ما در ابتدای بازی سه یا چهار اشتباه انجام دادیم ولی در نیمه ی دوم عالی بازی کردیم. درنیمه ی اول دفاعی بودیم و با ترس بازی کردیم ولی من از نیمه ی دوم و نتیجه ی بازی خوشحالم. ما روی ضد حمله گل خوردیم. من هاجروویچ را که بد هم بازی نکرده بود بیرون کشیدم چون ما به هافبک های بیشتری نیاز داشتیم و چند بار با مشکل مواجه شدیم.»

«افسوس نمیخورم که چرا از سمی کایا در ابتدای بازی استفاده نکردم. همه ی بازیکنانم با حداکثر توان بازی می کنند ولی گاهی اشتباه هایی روی می دهد. ما چهار یا پنج اشتباه در طول بازی داشتیم و طبیعی بود که یکی از آن ها به گل منجر شود. پس از بازی مورینیو از من خواست با هم شام بخوریم.»

«درنیمه ی دوم می توانستیم یک گل دیگر بزنیم ولی ما خوب بازی کردیم و 1-1 نتیجه ی خوبی است. ما در نیمه ی دوم اعتماد به نفس زیادی داشتیم  و در نیمه ی اول زیاد از حد به چلسی احترام گذاشتیم البته ما باید بیشتر مثل نیمه ی دوم بازی کنیم.من بازی سختی را در انگلیس پیش بینی می کنم ولی بازیکنانم نشان دادند که گنجایش همه چیز را دارند. لیگ برتر یکی از بهترین لیگ های دنیاست و چلسی یکی از بهترین های دنیاست ولی حالا که ما در دور رفت به میدان رفتیم شانس بیشتری داریم. شانس ما برای صعود 40 درصد است.»

«هواداران ما عالی هستند و ما با انرژی آن ها بازی کردیم. برایم خیلی سخت است که آن ها را توصیف کنم.»

     
آی اسپورت
2014-02-27 09:31:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر