فهرست
آمار عجیب خارجی‌های استقلال؛ ۹ از ۱۲ گل!
آمار عجیب خارجی‌های استقلال؛ ۹ از ۱۲ گل!

آمار عجیب خارجی‌های استقلال؛ ۹ از ۱۲ گل!

آی اسپورت - بیشتر تیم‌های این فصل برای گلزنی، روی مهاجمان خارجی حساب باز کرده‌اند. خرید ناموفق گرو ولی این اجازه را از تیم شفر گرفته بود و در نیم‌فصل نخست جای خالی یک مهاجم شش دانگ در ترکیب آبی‌ها حسابی به چشم می‌آمد. استقلال رقیبانش را می‌دید که یکی پس از دیگری به لطف بازیکنان خارجی گل می‌زنند. آقای گل لیگ، مهاجم برزیلی سپاهان است و تعداد گل‌های کی‌روش استنلی تا این مقطع از فصل دو رقمی شده است. تراکتورسازی مجبور شد استوکس را به ترکیب تیمش برگرداند و به تازه‌گی لی‌اروین هم به تمرینات این تیم بازگشته است. دو بازیکنی که روی هم رفته ۱۲ گل برای تی‌تی‌ها زده‌اند. لوسیا پریرا ۷ تا از ۱۷ گل فولاد را به تنهایی به ثمر رسانده است و حتی بهترین گلزن نساجی هم مدافع گرجستانی این تیم است که پنج گل برای نساجی زده است. نزدیک به نیمی از گل‌های ذوب‌آهن را هم زوج ادی هرناندز و ماریون سیلوا به ثمر رسانده‌اند. گل‌ها و بازیکنانی که حسرت استقلالی‌ها را از بابت مهاجم خارجی نه‌چندان با کیفیت‌شان بیشتر می‌کرد.

برای نیم‌فصل دوم ولی ورق برگشت. شفر سه بازیکنی را به استقلال آورده که همه تیم‌ها حسرت آن‌ها را می‌خورند. گونکالوس در حالی ۲گل در نیم‌فصل دوم برای استقلال به ثمر رساند که فقط ۳۲ دقیقت پیراهن این تیم را به تن کرد. بازیکنی که در بازی مقابل پیکان با ورودش به زمین فقط ۲۳ ثانیه ثانیه بعد از به جریان افتادن بازی گل زد. امروز در بازی با فولاد هم که یک ربع پایانی مسابقه وارد زمین شد، باز هم گل زد. منشا هم بعد از بازی نخست مقابل پیکان که با یک پاس‌گل در برد چهار گله آبی‌ها نقش داشت، امروز حسابی گل کاشت. منشا یک گل تماشایی به فولاد زد و یک پاس‌گل داد.

و در نهایت هم پاتوسی. هافبکی که در این سه بازی، بیشتر از همه مهاجمان نیم‌فصل اول استقلال گل زده است. پاتوسی در بازی مقابل پارس یک گل زد، یک پاس‌گل داد و یک ارسالی هم داشت که مدافع حریف به اشتباه دروازه رحمان احمدی را باز کرد. در بازی با ذوب‌آهن گلزنی‌های او ادامه پیدا کرد و دروازه مظاهری را باز کرد. سپس یک پاس‌گل داد و قبل از همه این‌ها هم شوتی زده بود که ریباند آن را فرشید اسماعیلی گل کرده بود. موتور پاتوسی برای تقابل با فولاد هم خاموش نشد و در سومین بازی پیاپی گل زد. جالب است که پاتوسی همه این تاثیرگذاری‌هایش روی گل‌های استقلال را در کمتر از ۲۵۰ دقیقه ثبت کرده است. حالا استقلال سه خارجی دارد و فرمول موفق بقیه تیم‌ها در استقلال هم پیاده می‌شود. شاید هم موفق‌تر از همه تیم‌ها.

۲۷ ۸  
آی اسپورت
2019-02-28 18:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
اشکان
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۵۱
حالا بودیمیر 10 ماه وقت میخواد تا با تیم مچ بشه
منشا 2 فصل فرست نکرد که مچ بشه با تفکرات برانگوه
001
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۱۱
گه اونایی هستن که وقت برای تربیتت صرف نکردن. بیسواد فرست دیگه چیه؟
یه مشت ولگرد بی ادب بیسواد. خرکیف بشین کیسه ها تا به وقتش
۲
آرش
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۲۱
شما اول فارسی رو یاد بگیر بعد برو لغات انگلیسی قاطیش کن.
فرست:)))
۴
ایرانی
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۰۶
استقلال عااااااااالی سسستتتتت
آرش
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۲۹
اامیرپور شرف داری واسه توییت هفته قبلت عذرخواهی کنی؟ تصویربرداری بازی پرسپولیس هم همون شکلی بود بیشرف هوچیگر
۷ ۱
KEAN
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۴۴
آره خب همونجور بود ،اسپایدرکم هم داشت اون بازی
۳
@
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۰۸
اتفاقا پولی هم که براشون خرج کردن عجیبه اونم توسط باشگاهی که هرروز از بی پولی میناله و پول اسپانسرش رو تا 4 سال اینده پیشخور کرده. بالای 20 میلیارد فقط خرج خط حمله کیسه شده. از بازیکن 1/5 میلیون یورویی تا بازیکنی که برای 6 ماه 8 میلیارد خرجش کردن تا منشای 700 هزاردلاری. دیگه از صیادمنش، قائدی و ر.ب فاکتور میگیریم
۲
آرش
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۲۰
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر