فهرست
لشکر «وایت واکرها» در راهند!
لشکر «وایت واکرها» در راهند!

لشکر «وایت واکرها» در راهند!

آی اسپورت - پرونده عجیب و غریب بازیکن سابق باشگاه استقلال سرانجام و در دقیقه 90 ختم به خیر شد تا هواداران این تیم نفس راحتی بکشند، اما واقعیت این است که این تنها یک آرامش مقطعی برای هواداران است. لابه‌لای اخبار که به‌درستی بگردیم فهرست بلندبالایی از شکایت‌های بالقوه و بالفعلی را می‌بینیم که قرار است به‌زودی دامن استقلال و پرسپولیس را بگیرد. چند ساعت بعد از انتشار خبر پروپژیچ، خبرگزاری‌ها از شکایت آندو تیموریان از استقلال خبر دادند. به‌جز آندو می‌شود حدس زد به‌زودی پرونده‌هایی از جباروف و بویان هم به دفتر باشگاه استقلال برسد. وینفرد شفر هم که با جدایی پربحث‌اش شمشیر را برای استقلالی‌ها از رو بسته یکی دیگر از پرونده‌های بزرگ استقلال در سال‌های پیش‌رو خواهد بود.

در آن سو هم پرسپولیسی‌ها یک جدایی پردرد را تجربه کردند که گویا با شکایت برانکو ایوانکوویچ قرار نیست این ماجرا به این زودی از خاطره‌ها پاک شود. بودیمیر هم که یک فصل ناموفق را در پرسپولیس داشت می‌تواند گزینه بعدی شکایت از قرمزها باشد. اینها گزینه‌های محتمل روی میز هستند. با شیوه مدیریت این دو تیم معلوم نیست از لابه‌لای همین قراردادهایی که در این تابستان هم می‌بندند قرار است چند پرونده دیگر و چند حاشیه دیگر برای این تیم‌ها تشکیل شود. به‌نظرتان می‌شود امیدوار بود در این دو تیم یک نفر باشد و عقل معادی داشته باشد و پیش از اینکه رسانه‌ها و هواداران به تیم و مدیریت فشار بیاورند تکلیف این پرونده‌ها را مشخص کند؟ می‌شود امیدوار بود باشگاه پرسپولیس که سابقه کسر امتیاز و بسته شدن پنجره‌های نقل‌و‌انتقالاتش را دارد کاری کند که دیگر خبری از پرونده نباشد؟

پاسخ به این پرسش‌ها با تردیدهای فراوانی همراه است. باشگاه استقلال که در یکی، دو روز گذشته همه از تدبیر مدیرانش در حل‌و‌فصل دراماتیک پرونده پروپژیچ می‌گفتند خیلی راحت می‌توانست قبل رسیدن کارد به استخوان و ثانیه‌شمار به 90 کار پرونده پروپژیچ را تمام کند. آنها فصل گذشته بر خلاف میل هواداران‌شان ستاره جوان این تیم را به مبلغ مناسبی به فنرباغچه ترکیه فروخته بودند و خیلی راحت می‌توانستند با پول حاصل از این ترانسفر پرونده پروپژیچ را ببندند تا تیم و هواداران‌شان در آرامش تابستان را پشت‌سر بگذارند، اما آنها هم اللهیار را فروختند، هم پاتوسی را با ادعای تامین مالی پرونده پروپژیچ از دست دادند و نهایتا در دقیقه 90 توانستند یک خطر بزرگ را از سر باشگاه رفع کنند.

حالا حکایت سایر پرونده‌های مفتوح و در حال افتتاح این باشگاه هم حکایت پرونده پروپژیچ است. استقلال و پرسپولیس اگر تصمیمی نگیرند که به این رویه غلط پایان دهند به‌زودی باید شاهد کارزارهای اساسی دیگری علیه باشگاه‌شان باشند. پس چه بهتر تا پیش از آنکه این پرونده‌ها کمندی دیگر بر پای این باشگاه‌ها شود، در آرامش خبری و به دور از جنجال به سراغ پرونده‌هایشان بروند و قبل از تبدیل آنها به یک مساله بغرنج، آن را حل کنند. وگرنه این لشکر وایت‌واکرهایی که در راهند این باشگاه‌ها را می‌بلعند.

 

ایران ورزشی

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-07-21 16:42:00
نظر دهید

۲ نظر
!!!
يكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۲
با این تفاوت که پرسپولیس رو رها میکنن ولی برای کیس کل ممکلت بسیج میشن مورد داشتیم واسشون 22 تا نامه زدن به فیفا!
آرش
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۰۸:۲۵
وایت واکر؟ جوری صحبت میکنید که انگار باشگاه دارن پول زور میدهند! قراردادی بسته شده که دو طرف باید بهش عمل کنند. به نظر من وایت واکرها خیلی وقته اومدند. وایت واکرها مدیران کارنابلدی هستند که سالهاست در فوتبال رخنه کردند و فقط قرارداد می بندند و به مسئولیتشون عمل نمیکنند. نمیفهمند که آقا جان وقتی پای قراردادی رو امضا میکنی متعهدی و مسئولیت داری که به اون عمل کنی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر