فهرست
این صحنه از سوی هواداران هر تیمی در هر ورزشگاهی در دنیا...
این صحنه از سوی هواداران هر تیمی در هر ورزشگاهی در دنیا...

۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۴

این صحنه از سوی هواداران هر تیمی در هر ورزشگاهی در دنیا اتفاق بیفتد، کارگردان تلویزیون از خیر اتفاقات درون زمین می‌گذرد تا اتفاق روی سکوها به تصور کشیده شود. اما در بازی ⁧‫#استقلال‬⁩ با ذوب، کارگردان در این صحنه دستور داده نمای نزدیک‌تر از بازی بگیرند تا چیزی از سکوها دیده نشود!
آی اسپورت
2019-02-25 03:14:20
نظر دهید

۸ نظر
علیرضا
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۰۸:۲۸
امیرپور جان سپاس از دقتت!
صدا و سیمای میلی مدت مدیدی است که از مردم کاملا جدا شده. حتی سوگیری های رنگیش هم چون برخاسته از تعصب هست طرفدار هیچ رنگی رو جذب نمیکنه.
با وجود شبکه های اجتماعی و رسانه های آزاد، نه مافیایی و جیره خوار صدا و سیمای میلی مدتهاست یک رسانه بی اثر، زیان ده و هدر دهنده پول مردم شده است
بهزاد
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۰۸:۲۸
متاسفانه استقلال همه جای دولت دشمن زیاد داره
میراث فتل فوتوشاپ
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۰۳
كسانی كه حسرت فینال اسیا رو دارن باید هم با جعل و فوتوشاپ واسه خودشون افتخار درست كنن راستی چرا تا قبل از سال 86 ستاره ها متولد نشده بودن و هیچ كیسه كشی هم نمیدونست ستاره چیه و یك شبه صاحب ستاره و افتخار شدن ؟؟؟ این هم از معجزات فتل فوتوشاپه
لنگ
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۴۷
اره خیابانی اشاره کرد به این پرچم ولی صدا وسیما لنگ پرست تاب دیدنش رو نداشت
آرش
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۴۷
جمع کنید بابا شما هم دیگه شورش رو دراوردید، یه بار اشکریز میاد توهم میریزه تو طرفدارای استقلال و با هوچیگری امتیاز میگیرید حالا تو اومدی توهم بریزی که صداوسیما پرسپولیسیه.
چقدر شماها حال به هم زنید. خجالت بکشید دیگه بسه.
سه برابر پرسپولیس (با وجود درآمد بسیار کمتر) خرج کردید، قرارداد غیر قانونی، جابجایی بازی و ... همه اینا با پخش بازی فینال پرسپولیس تو مدرسه ابتدایی شهید استواری روستای باتمانقلیچ در؟ :)))))
خر خودتونید و هفت جد و آبادتون بیشرفای هوچی
.
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۴۹
هر چی خیابانی می گفت، تصویر برداران ولدزنا واحد سیار، حاضر نبودن حتی یک فریم ازش پخش کنن
بنیامین
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۵۲
تعداد لایک های این پست، فهم کور لنگی ها رو واقعا نشون میده
فرمان خان
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۵۵
از نظر شما روزنامه نگاران و خبرنگاران باصطلاح مستقل و بیطرف (خنده بی امان حضار) بارها و بارها شنیدیم که فرمودید ما استقلالی ها در اینکه می گوئیم جو صداوسیما و وزارت ورزش علیه استقلال است و انها استقلال را به چشم دشمن می بینند و به نفع پرسپولیس یک طرفه عمل می کنند دچار توهم و غیر حرفه ای گری هستیم ...سوال اینجاست جناب که اگر ما دچار توهمیم پس این اتفاق چه توجیهی دارد؟؟مگر نه اینکه اگر مربوط به پرسپولیس می بود بارها نمایش داده میشد؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر