فهرست
سومین قربانی نیمکت استقلال؛ مردی از جنس حجازی
سومین قربانی نیمکت استقلال؛ مردی از جنس حجازی

سومین قربانی نیمکت استقلال؛ مردی از جنس حجازی

آی اسپورت - سعید رمضانی روز جمعه به دلیل آنچه ناراحتی از عدم حمایت مدیران باشگاه از استقلال خوانده شد همراه تیم به کویت نرفت. رمضانی بعد از این اتفاق مصاحبه‌ای انجام داد و در آن انتقاد تندی نسبت به مدیران باشگاه انجام داد که این موضوع دلخوری‌هایی را از سرپرست استقلال به وجود آورده است. گفته می‌شود مدیران استقلال قصد کنار گذاشتن سعید رمضانی را دارند و در بازگشت استقلال از کویت به احتمال فراوان سرپرست جدید این تیم معرفی خواهد شد.

ماجرای سرپرست‌های استقلال هم به نوع خود در فصل جاری سر و صداهای زیادی به پا کرد. بد نیست کمی عقب‌تر برگردیم، زمانی که جواد زرینچه به عنوان فردی که افتخارات زیادی با استقلال به دست آورده بود با آمدن استراماچونی سرپرست استقلال شد. در وهله اول این انتخاب بهترین انتخاب ممکن بود اما هر چه گذشت مشخص شد که جواد هر چقدر در استقلال در قامت یک بازیکن موفق بود در قامت سرپرست موفق نیست!

از همان روز اول انتقادات شروع شد و آنقدر زرینچه با کریم باقری قیاس شد که سرانجام زرینچه خسته شد و زمانی که استرا به کشورش رفت، جواد هم عنوان کرد که دیگر در استقلال نمی‌ماند، درست در روزهایی که زرینچه از استقلال کنار رفت، مدیران استقلال اولین منتقد او یعنی ستار همدانی را روی نیمکت استقلال نشاندند اما عمر سرپرستی ستار خیلی کوتاه بود و به اندازه‌ای طول کشید که همدانی فقط توانست فرشید اسماعیلی را به دلیل بی‌انضباطی‌اش از استقلال اخراج کند. ستار حتی بعد از این هم حاضر نشد به عنوان معاون اقتصادی استقلال به کار خود ادامه دهد! اما سومین سرپرست استقلال داماد حجازی بود، فردی که وقتی به عنوان سرپرست استقلال انتخاب شد پیشکسوتان استقلال به صورت دسته جمعی به این انتخاب ایراد گرفتند و حتی بهتاش فریبا به این نکته اشاره کرد که از انتخاب رمضانی شوکه شده است!

در این میان اما خود رمضانی سعی کرد جانب احتیاط را رعایت کرده و حق را به پیشکسوتان داد و هیچ موضع خاصی در این خصوص نگرفت. حتی در یک بازی سعید رمضانی کت مرحوم حجازی را پوشید تا با این کار خود نظر مساعد هواداران را جلب کند اما از آنجا که نیمکت سرپرستی استقلال انگار طلسم شده، رمضانی هم خیلی زود از حضور روی نیمکت استقلال پشیمان شد و علیه مدیران استقلال مصاحبه کرد و به خاطر این رفتار او مدیران آبی درصدد هستند تا رمضانی را کنار بگذارند. استقلال برای بازی با الاهلی عربستان به کویت سفر کرده است و به خاطر اینکه فعلاً استقلال بازی دارد مسئولان این تیم قصد ندارند قبل از بازی عکس‌العملی نشان دهند. استقلال باید در حال حاضر در آرامش به فکر سه امتیاز بازی دوم خود باشد و هر گونه حاشیه‌ای می‌تواند استقلال را از رسیدن به خواسته خود دور کند.

استقلال فصل پرهیاهویی را پشت سر گذاشته است و دلیل اصلی دوری این تیم از صدر جدول مسابقات هم بدون شک همین تنش‌ها بوده است، به این ترتیب دامن زدن به اتفاقاتی که پیش می‌آید فقط می‌تواند مشکلات را افزایش دهد. بازگشت استقلال از کویت و پشت سر گذاشتن بازی با الاهلی شاید شروع اتفاقات جدید باشد و برکناری سومین سرپرست!

 

ایلنا 

۱    
آی اسپورت
2020-02-17 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر