فهرست
شائبه برکناری خوردبین؛ شب زنده داری آسیایی
شائبه برکناری خوردبین؛ شب زنده داری آسیایی

شائبه برکناری خوردبین؛ شب زنده داری آسیایی

آی اسپورت – محمود خوردبین در حالی از سرپرستی پرسپولیس برکنار شد که خودش هم از این قضیه با خبر نبود چه برسد به بازیکنان این تیم که امروز (شنبه) با شنیدن این خبر شوکه شدند. با این حال این اتفاق چندان هم نمی‌توانست غیر منتظره باشد چرا که قضیه تغییر سرپرستی پرسپولیس از چند ماه پیش کلید خورده بود.

در اردوی پرسپولیس دو شب قبل از بازی این تیم با الاهلی در دبی در لیگ قهرمانان آسیا اتفاقاتی رخ داد و ترک هتل توسط ۴ بازیکن به همراه یک بازیگر سینما از محل اقامت سرخپوشان اتفاقات حاشیه‌ای زیادی برای این تیم رقم زد. در همان مقطع اشاره کردیم که ممکن است این اتفاق در پرسپولیس قربانی بگیرد از این جهت که حراست وزارت ورزش وارد ماجرا شده است.

به نظر می‌آید تغییرات صورت گرفته در پست سرپرستی تیم پرسپولیس نمی‌تواند چندان با موضوع اشاره شده بی‌ربط باشد. به هر حال در حواشی رخ داده در دبی محمود خوردبین به عنوان سرپرست مقصر بود و حالا شاید او قربانی شیطنت ۴ بازیکن پرسپولیس شده باشد. مهدی طارمی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و گادوین منشا نفراتی بودند که دو شب قبل از بازی پرسپولیس با الاهلی اردوی تیم‌شان را ترک کرده و نیمه شب برگشتند.

 

90tv

۹۲ ۳  
آی اسپورت
2017-12-23 16:25:00
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
مقصر برانکو هست.چرا باید یکی از پیشکسوتان پرسپولیس اینطور برخورد شود.در جایی که تقصیر همه ی این بی نظمی ها بخاطر بی بخاری برانکو هست.
احمد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
باز یه خبر مربوط به پرسپولیس اومد و بحران و شوک و .....
۳
سوراخ سرخ اسیا
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
این برادران پیروانی هم حکایتی هستن!! به نوعی هزاردستانند!! همه جا هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر