فهرست
هجوم دلال‌ها؛ ۲۵ مهاجم به کالدرون معرفی شدند!
هجوم دلال‌ها؛ ۲۵ مهاجم به کالدرون معرفی شدند!

هجوم دلال‌ها؛ ۲۵ مهاجم به کالدرون معرفی شدند!

آی اسپورت - یکی از نزدیکان باشگاه در مورد کنار گذاشتن جونیور گفت: «در همان روز اول، دو ایجنت موفق به دیدار با محمدحسن انصاری‌فرد شدند و ۵ مهاجم خارجی را پیشنهاد دادند تا جانشین جونیور شوند. انصاری‌فرد از آن‌ها خواست فیلم بازی این بازیکنان به همراه کارنامه، قیمت دقیق و شرایط جذب آن‌ها را به باشگاه بدهند. فقط یک روز گذشت و تعداد مهاجمان معرفی شده به باشگاه دورقمی شد! حالا که حدود یک هفته از آن زمان می‌گذرد، پرونده بیش از ۲۵ بازیکن به همراه تمام جزئیات، قرارداد با آژانس‌های نقل و انتقالات، فیلم بازی و سایر موارد که انصاری‌فرد درخواست داده بود، به دفترمان رسیده و باید از این بین، فقط با یک نفر قرارداد ببندیم!»

گفتنی است از جمع بازیکنان معرفی شده که از هر ۵ قاره هم هستند، تنها ۳ بازیکن توانستند نظر انصاری‌فرد را جلب کنند. مدیرعامل باشگاه قرار بود بعد از بازی با فولاد و ظرف همین امروز و فردا در جلسه‌ای با کالدرون، در مورد این بازیکنان صحبت کند و از بین ۳ بازیکن معرفی شده، یک نفرشان جایگزین جونیور می‌شود.

شنیدیم یک بازیکن اروپایی، یک بازیکن آفریقایی و یک بازیکن از برزیل، ۳ فوتبالیست مورد نظر انصاری‌فرد را تشکیل داده‌اند. بدون تردید باشگاه در کنار مسائل تاکتیکی، برای جذب بازیکن خارجی جدید مجبور است به قیمت آن‌ها نیز توجه ویژه‌ای داشته باشد زیرا جذب بازیکنی مثل براندائو نه تنها تأثیری بر روند حرکتی تیم ندارد بلکه لطمات مالی وحشتناکی به پرسپولیس وارد می‌آورد.

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-11-05 19:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
احسان تاجی
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۲۱:۴۶
کاندوم کچل خودش سر دسته دلالهاست!!
۴
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۰۲
بابا توروخدا به جونایی که داریم میدون بدین تا نیم فصل ببینید چی میشه الان ببینید قائدی با این سن کم چه بازی برا استقلال انجام میده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر