فهرست
ستاره‌های برزیل آماده بازی با عربستان
ستاره‌های برزیل آماده بازی با عربستان

ستاره‌های برزیل آماده بازی با عربستان

آی اسپورت - این بخشی از مصاحبه یکی دو روز پیش مهرداد کفشگری بازیکن فعلی سایپا و سابق پرسپولیس در انتقاد از مدیران قبلی باشگاه پرسپولیس است. صحبت‌‎های او درباره فشار لیدرها و فوت هادی نوروزی یک بار دیگر آن زخم کهنه را باز کرده و اتهاماتی را متوجه لیدرهای وقت پرسپولیس کرده است. کفشگری به صراحت از وضعیت بد روحی هادی نوروزی به دلیل عملکرد لیدرهای باشگاه و فوت او درست یک هفته بعد از این اتفاقات می‌گوید. هرچند لیدرهای آن زمان پرسپولیس این ادعاها را بارها تکذیب کردند اما مرور سوابق این افراد چه در پرسپولیس و چه در باشگاه‌های دیگر نشان می‎دهد که نباید این تکذیب‌ها را زیاد جدی گرفت.

آی اسپورت - شاگردان خوان آنتونیو پیتزی در تیم ملی عربستان هفته آینده در دیداری تدارکاتی به مصاف برزیل می‌روند تا اولین دیدار دوستانه بزرگ خود بعد از جام جهانی را برابر نیمار و یارانش انجام دهند. به همین منظور شاگردان تیته تمرینات خود برای رویارویی با عربستان و آرژانتین را شروع کردند. سلسائو روز 10 آگوست برابر سبزپوشان آسیایی قرار می‌گیرند و چهار روز بعد دیداری بزرگ با آرژانتین را انجام می‌دهند.

برزیلی‌ها که همراه با ستارگان خود امید زیادی برای کسب قهرمانی جهان داشتند در نهایت با قبول شکست برابر بلژیک حذف تلخی را تجربه کردند تا حالا انگیزه زیادی برای قهرمانی در کوپا آمریکا داشته باشند. برزیل در کنار آرژانتین از جمله ناکامان بزرگ چند دوره اخیر کوپا آمریکا بوده و حالا با استفاده از مربی جدید و ستارگان جوان به دنبال تکرار قهرمانی در این مسابقات است.

تیم ملی عربستان هم بعد از بازی با برزیل به دیدار عراق می‌رود و این گونه خود را آماده حضور در جام ملت‌های آسیا می‌کند. عربستان در کنار استرالیا، ژاپن، ایران و کره جنوبی مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در آسیا هستند.

  ۱  
آی اسپورت
2018-10-10 18:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رضا
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۱۳
خسته نشدن از بس با تیمهای بزرگ بازی کردن همیشه هم ابکش شدن ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر