فهرست
نقش جدید ترابی در پرسپولیس؛ آقای گل اجباری!
نقش جدید ترابی در پرسپولیس؛ آقای گل اجباری!

نقش جدید ترابی در پرسپولیس؛ آقای گل اجباری!

آی اسپورت - شوت دیدنی ترابی مقابل گل گهر، این هفته هم به داد کالدرون رسید و گره بازی را برای پرسپولیس باز کرد. آن هم در روزی که پرسپولیسی‌ها، حداقل در نیمه اول نمایش امیدوار کننده‌ای نداشتند. از هفته دهم تا امروز، ترابی نقش منجی را برای کالدرون داشته است. او تک گل پرسپولیس به فولاد را زد، بازی جام حذفی با صنعت نفت هم زننده تنها گل پرسپولیس بود، مقابل ذوب آهن 2 گل از 3 گل تیم را وارد دروازه حریف کرد و امروز، توانست با زدن گل اول بیشترین نقش را در برد پرسپولیس داشته باشد.

فرم فوق العاده ترابی علاوه بر بازگرداندن پرسپولیس به کورس قهرمانی، او را هم در بهترین فرم سال‌های اخیرش قرار داده است. ترابی در حال حاضر با 6 گل، بعد از مغانلو و قائدی 7 گله در رده سوم جدول گلزنان قرار دارد. در سال‌های گذشته، ترابی فقط یک بار توانسته بود در یک فصل 6 گل یا بیشتر بزند. تعداد گل‌های او در سال‌های اخیر، معمولا از عدد 4 عبور نمی‌کرد. لیگ هفدهم که ترابی توانست 10 گل برای سایپا بزند هم تا هفته چهاردهم، فقط دو گل در کارنامه‌اش داشت و بقیه گل‌ها را، نیم فصل دوم زد!

در روزهایی که جونیور از پرسپولیس رفته، عبدی هنوز در سطح ترکیب اصلی پرسپولیس نیست و علیپور هم روندی پر فراز و نشیب دارد، ترابی ضعف گلزنی پرسپولیس را جبران کرده و امتیازات حساس را، به حساب آن‌ها می‌ریزد. از بازی هفته سوم با صنعت نفت تا امروز، هیچکدام از بازی‌های لیگ نبوده که پرسپولیس به حریفش گل بزند و رد پای ترابی، روی گل‌های تیم نباشد. بازیکنی که امروز هم توانست علاوه بر گل‌زنی، در نقش گل‌سازی هم موفق باشد.

۳    
آی اسپورت
2019-12-10 22:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر