فهرست
محرز و بغداد؛ ستاره‌‌های الجزایر علیه ایران
محرز و بغداد؛ ستاره‌‌های الجزایر علیه ایران

محرز و بغداد؛ ستاره‌‌های الجزایر علیه ایران

آی اسپورت – فهرست تیم ملی الجزایر برای دیدار دوستانه با ایران اعلام شد که بر این اساس سرمربی تیم الجزایر این نفرات را برای دیدار ایران به اردو دعوت کرد: عبد القادر صالحی، فوزی شاوشی، توفیق موساوی، کارل مجانی، رامی بن سبعینی، عیسی ماندی، محمد نعمانی، فاروق شافعی، السعید بلکالام، مختار بن موسی، نبیل بن‌طالب، سفیر تایدر، اسماعیل بن‌ناصر، زین‌الدین فرحات، سلیم بوخنشوش، سفیان هنی، ریاض محرز، یاسین براهیمی، عبد‌النور بلخیر، محمد الأمین عبید، اسلام سلیمانی، بغداد بونجاح، هلال العربی سودانی و فرید الملالی 24 بازیکنی هستند که به اردو دعوت شده‌اند.

بی شک بهترین بازیکن و گل سرسبد تمام نفرات در این لیست ستاره لسترسیتی ریاض محرز است که از سوی سرمربی برای بازی با ایران دعوت شده و احتمالا هم مقابل ما بازی خواهد کرد. ستارگان دیگری هم در این لیست وجود دارند که با بعضی از آن‌ها آشنا هستید: اسلام سلیمانی(لسترسیتی)، یاسین براهیمی(پورتو)، نبیل بن طالب(تاتنهام) و بغداد بونجاح(السد) دیگر ستارگانی هستند که بخشی از تیم ملی الجزایر را تشکیل می‌دهند.

یک نکته جالب توجه در این لیست وجود دارد و آن هم این است که بغداد بونجاح بازیکن السد قطر نامش در این لیست دیده می‌شود. بونجاح چند هفته پیش با درخشش مقابل پرسپولیس باعث شد تا این تیم شکست سنگین 3-1 را متحمل شود و حالا دعوت شدن و بازی کردن او مقابل ایران می‌تواند جذاب باشد.دیدار دوستانه ایران و الجزایر در تاریخ 7 فروردین‌ماه 97 در اتریش برگزار خواهد شد.

 

خبر آنلاین

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-03-15 13:15:00
نظر دهید

۵ نظر
قباد
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۲۰
بغداد بوجناح همونیه که بیرانوند ازش خاطره داره
علی زارع
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
اسطوره جدید شمام هست ایضا.
۳
داود
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۰۹
حسینی داخل گل باشه گل نمیخوره ،، اما اگه بیرانوند تو گل باشه ریاض پایتخت عربستان پاس میده به بغداد پایتخت عراق که گل بهمون بزنن، امیدوارم بغداد فقط بمون گل بزنه و ریاض گل نزنه.چونکه بعدش بقیه پایتخت های کشورهای عربی به ایران اعتراض میکنن و سهم شون رو میخان&& خربین و سوما که از طرف دمشق بهمون گل زدن مشکلی نیست فقط میمونه عدن،کویت، منامه،ابوظبی،دوحه،مسقط،امان،بیروت&&بیرانوند از تیم ملی خداحافظی کنه بهتره
۷ ۱
حمله حمله حمله حمله حمله.....
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
چقد با نمکی کیسه کش، الان بخندیم؟
۶
امید از تفت
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۳۰
بغداد همونی نبود که دوتا گل کرد تو حلق ما؟؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر