فهرست
سوژه آنلاین: اضافه کردن " پور" به فامیلی خسرو
سوژه آنلاین: اضافه کردن " پور" به فامیلی خسرو

سوژه آنلاین: اضافه کردن " پور" به فامیلی خسرو

آی اسپورت – سوژه های امروز را با مصاحبه جواد زرینچه با خبر ورزشی شروع می کنیم. جواد زرینچه دفاع راست سابق آبی ها اعلام کرده که استقلالی ها یک "پور" کنار فامیلی خسرو حیدری اضافه کنند تا با توجه به اینکه خسرو هم شماره 2 می پوشد و هم در سمت راست بازی می کند و هم تشابه فامیلی جالبی با مرحوم پورحیدری دارد یاد و خاطره پیشکسوت استقلال زنده بماند. همچنین زرینچه در بخش دیگری از صحبت هایش با خبر ورزشی به این نکته اشاره کرده که حیف است شماره 2 استقلال بایگانی شود.

زرینچه و حیدری
جواد زرینچه و خسرو حیدری

صحبتهای مسعود معینی در مورد شرایط پیشکسوت بودن در استقلال با واکنش قدیمی های این تیم مواجه شده. بعد از امیر قلعه نویی و مجید نامجلو مطلق حالا نوبت به رضا حسن زاده رسیده تا در مورد اظهارات معینی صحبت کند. حسن زاده به مهر گفته: آقای معینی بنده حدود ده سال برای استقلال بازی کردم و رکوردی با استقلال دارم که هیچ بازیکنی در ایران نه در استقلال و نه در هیچ تیم دیگری این رکورد را ندارد.من با استقلال سه بار در فینال جام باشگاه‌های آسیا حضور داشتم. گل قهرمانی استقلال در آسیا را زدم و دو بار هم نایب قهرمان آسیا شدم. آیا این ها کافی نیست که من پیشکسوت این تیم باشم؟ بهتر بود آقای معینی با حساب و کتاب بیشتری صحبت می کرد.»

حسن زاده
رضا حسن زاده و ادموند بزیک در دربی

خداداد عزیزی درباره "جکی چان" خطاب کردن او توسط علی کریمی عنوان کرد: «به هر حال من و علی از زمان های قدیم تاکنون با هم دوست بوده ایم. وی خیلی به من لطف دارد و بالاخره ما با همدیگر یک سری شوخی هایی داریم اما بعضی اشخاص از آب گل آلود ماهی گرفته و می خواهند جنجال به راه بیاندازند که من معتقدم دلیلی ندارد سایر افراد از رفتار من و علی ناراحت شوند.»

خداداد و کریمی
خداداد و علی کریمی

در شرایطی که شایعاتی مبنی بر جدایی بازیکنان اوکراینی پرسپولیس از این تیم به گوش می رسید اما بعد از آنکه محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس این شایعه را رد کرد حالا نوبت به برانکو رسیده که نسبت به این مساله واکنش نشان دهد. او به روزنامه نود گفته: - آنها بازیکن پرسپولیس هستند الان با هم در امارات هستیم و خودمان را برای ادامه لیگ آماده کنیم.

بازیکنان اوکراینی پرسپولیس
بازیکنان اوکراینی پرسپولیس

 

 

کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2016-11-10 10:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر