فهرست
لایک روز؛ اعتراف رسن به اشتباه داور
لایک روز؛ اعتراف رسن به اشتباه داور

لایک روز؛ اعتراف رسن به اشتباه داور

آی‌ اسپورت – اولین اتفاق مهم بازی روز جمعه پرسپولیس و بادران در جام حذفی خطای پنالتی بود که به سود پرسپولیس اعلام شد. در همان لحظه اعلام خطا هم مشخص بود که داور در تشخیص اتفاقی که افتاده اشتباه کرده. نقش اول این صحنه بعد از داور کسی نبود جز بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس. او قبل از اینکه وارد محطوطه جریمه شود خودش پیراهن بازیکن حریف را گرفته بود. اما به محض ورود به محوطه جریمه و بعد از یک برخورد معمولی به زمین خورد و داور هم پنالتی گرفت.

آن پالتی تبدیل به گل شد و بادران هم خیلی زود گل مساوی را زد. اما در نهایت بازی را به پرسپولیس باخت و حذف شد. رسن اما یک روز بعد از بازی در مصاحبه با ایران ورزشی اعلام کرد که آن خطا پنالتی نبوده و داور اشتباه کرده است. این عین جمله رسن است: «من با مدافع حریف درگیر بودم که این درگیری تا داخل محوطه جریمه ادامه داشت اما به هر حال پنالتی نبود ولی دیدید که نیمه دوم داور با یک اشتباه، اشتباه نیمه اولش را جبران کرد.»

برخورد صادقانه رسن و اعتراف شجاعانه او جای تقدیر دارد. او در حالی به پنالتی نبودن این صحنه اذعان کرده است که خیلی‌ها در همین لیگ برتر خودمان با شبیه سازی داور را فریب می‌دهند و پنالتی می‌گیرند. بعد از بازی هم خیلی اصرار می‌کنند که خطای پنالتی درست بوده است. برخی هم که زرنگ‌تر هستند و می‌خواهند مخاطب را فریب بدهند قضاوت را به عهده کارشناسان می‌گذارند!‌

۱۱۲ ۴  
آی اسپورت
2017-12-17 16:24:00
نظر دهید

۴ نظر
فرزاد
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
اعتراف کردن فایده ای نداره. اگه این بابا راست میگه باید پنالتی رو بیرون میزدن نه توی دروازه
علی
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
دقیقا،این دیگه پرذویی به تمام معناس! کاش همون میگفت پنالتی بوده! این نویسنده خوشحال و احتمالا جیره خوار هم نشسته تعریف یه هنرپیشه میکنه! اگه مرد بود گل نمیکردن پنالتی رو.
مهدی
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
کار این جماعت اینه.این پنالتی رو بیرون بزنن،پنالتیایی که روی دایوای طارمی گرفتن رو چی؟همه رو بیرون بزنن؟کلا معرفت و جوانمردی توی این تیم بیشتر شبیه شوخیه.ماجرای بازی معروف با استیل آذین یا گل مرحوم نوروزی به گهر درود یا گل به فحر سپاسی یا...کمن مگه؟
آنتي شومن واقعي
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۸
ميگم فرازد و علي و مهدي سه تايي با هم يه فکري به حال سوزشتون بکنيد! داره از سوختگي درجه 2 به 3 ميرسه اون وقت ديگه با آب سرد و پماد هم درمان شدني نيست! خخخخخخخخ
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر