فهرست
پیام روشن حقیقی برای پرسپولیسی‌ها
پیام روشن حقیقی برای پرسپولیسی‌ها

پیام روشن حقیقی برای پرسپولیسی‌ها

آی اسپورت - علیرضا حقیقی که خود را پسر پرسپولیس می‌داند و این لقب را از برخی رسانه‌ها گرفته بود، در دیدار برابر سرخپوشان پایتخت، موفق شد عملکرد جالبی را به نمایش بگذارد.

البته حقیقی به پرسپولیسی‌ها یک پنالتی هدیه داد و همان توپ توسط علی علیپور به گل تبدیل شد تا بازی به تساوی کشانده شود، اما برخی کارشناسان داوری اعتقاد دارند این پنالتی با تردیدهای زیاد همراه بوده است زیرا علیپور به‌خاطر تیزهوشی خود موفق شده بود از حقیقی پنالتی بگیرد و در واقع حقیقی خطایی انجام نداد. در ادامه بازی حقیقی توانست به خوبی چند بار مانع گلزنی پرسپولیسی‌ها شود.

او به خصوص در نیمه دوم، بازی بسیار خوب و مطمئنی را به نمایش گذاشت و دروازه تیم فکری بعد از آن پنالتی، بسته ماند. به نظر می‌رسد حقیقی در دیدار برابر پرسپولیس انگیزه‌های بیشتری داشت و می‌خواست خودش را نشان بدهد.

طبیعتاً سرخپوشان برای فصل آینده به دنبال جذب یک دروازه‌بان جدید می‌گردند تا جای خالی علیرضا بیرانوند را پُر کنند و از این رو علیرضا با درخشش خود به نوعی پیام خاصی برای یحیی گل‌محمدی و همکارانش فرستاد. 

آیا او یک گزینه خوب برای جانشینی بیرانوند به حساب می‌آید و راهی برای بازگشت به کمپ سرخپوشان دارد؟ این سوالی است که جوابش را در پایان فصل و شروع نقل و انتقالات به دست می‌آوریم. 

 

میزان آنلاین 

 

 

 

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-08-02 12:45:00
نظر دهید

۱ نظر
Dr.s.fathi
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹، ۱۴:۰۳
دو بار خروج فاجعه داشت که یه بار با بدشانسی شجاع و یه بارم با بدشانسی کنعانی گل نشد.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر