فهرست
شیاطین سرخ در آستانه انصراف از خرید سانچو
شیاطین سرخ در آستانه انصراف از خرید سانچو

شیاطین سرخ در آستانه انصراف از خرید سانچو

آی اسپورت - با وجود قرار داشتن جیدون سانچو در صدر فهرست بازیکنان مورد نظر باشگاه منچستریونایتد برای خرید در بازار تابستانی، ممکن است که این بازیکن انگلیسی راهی اولدترافورد نشود چرا که مذاکرات میان دو باشگاه در مورد رقم انتقال به بن‌بست خورده است. به این ترتیب احتمال دارد که اولگنار سولسشایر، سرمربی من‌یونایتد در بازار به دنبال گزینه‌ای جایگزین باشد، هرچند هنوز خروج این باشگاه از مذاکره با دورتموند قطعی نیست.

گویا طرف آلمانی برای فروش سانچو ۱۲۰ میلیون یورو می‌خواهد اما منچستریونایتد حاضر نیست برای بازیکن سابق منچسترسیتی چنین رقم بالایی بپردازد آن هم در شرایطی که وضعیت مالی‌اش در نتیجه آسیب‌های وارد شده از شیوع ویروس کرونا مانند قبل نیست. این در حالیست که پیش از این زمزمه‌هایی مبنی بر توافق باشگاه منچستریونایتد با خود بازیکن شنیده می‌شد.

به نظر می‌رسد یک دلیل دیگر برای محتاطانه رفتار کردن منچستریونایتد در خرید سانچو، نگرانی از تکرار اشتباهی است که در مورد خرید الکسیس سانچس از آرسنال انجام دادند به خاطر آن لطمات سنگینی بابت پرداخت حقوق‌ نجومی این بازیکن شیلیایی به ساختار اقتصادی باشگاه وارد شد. با این وجود اولگنار سولسشایر در نشست خبری روز گذشته‌اش احتمال هیچ خریدی از سوی باشگاه را رد نکرد و گفت: فصل نقل و انتقالات طولاتی است و هر خریدی هم مسیر خاص خودش را دارد. شرایط همین است.

منچستریونایتد اما برای خرید سانچو زمان زیادی ندارد چرا که دورتموند ۵روز دیگر را به عنوان مهلت پایانی فروش بازیکنانش تعیین کرده است و بعد از آن قصد دارد فهرست تیم را برای فصل آینده ببندد. منچستریونایتد اما در حال حاضر آماده پرداخت چنین رقمی به دورتموندی‌ها نیست و به همین دلیل ممکن است به سراغ گزینه‌های بعدی‌اش که یکی از آنها کینگسلی کومان بال فرانسوی بایرن مونیخ است برود.

     
آی اسپورت
2020-08-05 22:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر