فهرست
حنیف: استقلال خانه من است
حنیف: استقلال خانه من است

حنیف: استقلال خانه من است

آی‌اسپورت- مدافع سابق استقلال که بعد از یک نیم فصل دوری از لیگ برتر با صبای قم به سطح اول فوتبال برگشت، در بازی‌های ابتدایی چندان موفق نبود. اما آن‌ها این هفته در اصفهان دست به کار بزرگی زدند و تیم قدرتمند ذوب‌آهن را دز خانه شکست دادند. صحبت‌های عمران‌زاده در پایان بازی را می‌خوانید:

بازی با ذوب‌آهن: مقابل تیم با تجربه و خوب ذوب‌آهن بازی سختی را داشتیم کادر فنی تمام نکاتی را که خواسته بود در زمین پیاده کردیم هرچقدر که در بازی با پرسپولیس موقعیت‌های‌مان به گل تبدیل نشد در این بازی بهتر بود و علاوه بر یک گل می‌توانستیم بیشتر هم بزنم امیدوارم همین روند در ادامه لیگ هم باشد.

آینده صبا: صبا در نیم‌فصل اول خیلی بدشانس بود و بیشتر گل‌ها را در دقایق آخر می‌خورد خوشبختانه با اضافه شدن چند بازیکن از جمله خود من تلاش می‌کنیم و هم قسم شده‌ایم صبا در لیگ بماند. از هواداران هم می‌خواهم در خانه ما را حمایت کنند تا در لیگ بمانیم؛ چون اگر صبا در لیگ برتر نباشد دیگر استقلال یا پرسپولیس به قم نمی‌آیند. امیدوارم هواداران به غیر از بازی با سرخابی‌ها که استثنا هستند در دیگر مسابقات ما را تشویق کنند.

بازی استقلال-السد: اگر بازی نداشته باشیم 100 درصد سه‌شنبه برای تشویق استقلال به ورزشگاه می‌روم. استقلال خانه من است.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-02-03 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
منتقد
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
کاش یکی بهت حالی میکرد چاپلوسی فایده نداره دوران کم فروغت سپری شده و توی عصر پسا گل بخودی داری به پایان نزدیک میشه آقای کم استعداد
۱ ۱
علی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۰۴
مشکل لونگیا اینه که فقط 7-8 تا ستاره را جذب کردن که هیچکدوم هم طرفدار تیم نیستند اونوقت از اینکه برهانی یا حنیف عاشق استقلال اند میسوزید بنده خدا حنیف بهترین بود و گلش به لونگ هم از خط گذشته بود ولی اون بی تیم نمیمونه عاشق استقلالی هاست و استقلالی ها عاشق او که شما نمیفهمید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر