فهرست
تهدید روز: نمی‌گذاریم دربی پخش شود
تهدید روز: نمی‌گذاریم دربی پخش شود

تهدید روز: نمی‌گذاریم دربی پخش شود

آی اسپورت - صدا و سیما در برنامه فوتبال برتر و پیش از دیدار استقلال و السد قطر از یک سامانه جدید برای تبلیغات و اسپانسری رونمایی کرد. در بازی های سرخابی ها همواره 3090 که سامانه هواداری و اسپانسری باشگاه های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی است مورد تبلیغ واقع می شد اما این بار اول مارکت جایگزین شده بود.

این درگیری ها از زمانی شروع شد که سامانه هواداری دو باشگاه به بازیکنان دو تیم اجازه مصاحبه با دوربین های تلویزیونی را نداد و حال صدا و سیما در یک اقدام خود جوش از تبلیغ برای سامانه مورد نظر خودداری کرد. حال سرخابی ها معتقدند تلویزیون از برند این دو باشگاه و هواداران دو تیم سو استفاده کرده و برای سامانه خودش تبلیغ کرده است. سرخابی ها تلویزیون را تهدید کرده اند که اگر این کار را انجام دهد اجازه پخش دربی را نخواهند داد.

 

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-02-09 08:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یاشار تراختورچی تبریزلی
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
این حق 3 تیم بزرگ کشوره که حق پخش رو بگیرن یا اگه حق پخش نمیدن بیان سامانه هواداری رو 10 دقیقه تبلیغ کنن. این اوج نامردی و بی قانونیه صدا و سیمای زورگو و دولتیه. باید همه ی هوادارای 2 تیم و تراختور علیه این حرکت صدا و سیما واکنش نشون بدن.
سی نود سی نود ....حمایت حمایت
۷ ۱
آرش
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
دوست من، این حق همه ی تیمهاست . چه بزرگ ، چه کوچک. چه پرطرفدار ، چه کم طرفدار. متاسفانه تنها تغییری که فوتبال ایران کرد و باصطلاح حرفه ای شد این بود که قراردادها نجومی شد( که البته پرداختی بطور کامل وجود نداره فقط بدهی پشت بدهی بالا اومد) و شماره های پشت پیراهن دیگه فارسی نبود.
۱
محسن
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۳
صداوسیما داره کار مجرمانه انجام میده. به اسم برند پرسپولیس و استقلال داره برای بقیه درآمدزایی میکنه. باید ازش شکایت کنند. از لحاظ حقوقی اینکار تصرف مال غیر و جرم محسوب میشه. پشت این قضیه هم عابدینی الدنگ هست که مثلاً میخواد برای فدراسیون و سازمان لیگ برنامه ریزی کنه
۴
فرشاد
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۳
صداوسیما جاییه که سایپا با پول دادن به شبکه ورزش کاری کرده که هر هفته بازیهاش پخش زنده میشه.برعکس همه جای دنیا اینجا باشگاهها پول میدن تا بازیشون پخش بشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر