فهرست
سرمربی ویتنام: توان مهار ایران را نداشتیم
سرمربی ویتنام: توان مهار ایران را نداشتیم

سرمربی ویتنام: توان مهار ایران را نداشتیم

آی اسپورت – سرمربی ویتنام در نشست خبری خود بعد از باخت تیمش به ایران از قدرت این تیم تمجید و اعتراف کرد بازیکنانش توان مهار خط حمله ایران را نداشتند. پارک هانگ سئو صحبت هایش را با ستودن قدرت ایران آغاز کرده و چنین گفت: «امروز ما توانایی جلوگیری از خط حمله قدرتمند و بازی محکم ایران را نداشتیم. به آنها تبریک می گویم.»

سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در پاسخ به این سوال که دلایل باخت این تیم در دوبازی نخست مرحله گروهی چه بوده است گفت: «در مدت زمان کوتاهی توانستیم تجربه خوبی را برای بازی با تیم های قدرتمند تظیر ایران کسب کنیم. باید بدانیم تیم ما جوان است و می‌تواند در آینده بهتر از این ها نتیجه بگیرد. ما باید در بازی آخرمان مقابل یمن حداکثر امتیاز را بگیریم. می خواهیم تواناییهایمان را بروز دهیم و بازی خودمان را نشان دهیم. باید بهترین بازی را انجام دهیم.»

هنگ سئو در پاسخ به سوال خبرنگار cctv از چین در خصوص قدرت بالای بازیکنان ایران که در نشست خبری قبل از بازی گفت: «بله آنها تیم خیلی خوبی هستند. در این بازی هم قدرت بالای خودشان را نشان دادند و کار را برای ما سخت کرده بودند.»

سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در ادامه راجع به دواخطاره شدن یکی از مدافعان این تیم گفت: «گاهی اوقات گل هایی که می خورید روی اشتباهاتی است که بازیکنان انجام می دهد و نمی توان خرده ای گرفت. فوتبال است و این اشتباهات می تواند طبیعی باشد. به هر حال باید فکری برای بازی آینده مان کنیم. چون می خواهیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم. خودمان هم می دانیم در این بازی اشتباهاتی داشتیم که بازنده شدیم.»

۵    
آی اسپورت
2019-01-12 17:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر