فهرست
اتفاق عجیب برای «عُمَر»ها؛ همه مصدومند
اتفاق عجیب برای «عُمَر»ها؛ همه مصدومند

اتفاق عجیب برای «عُمَر»ها؛ همه مصدومند

آی اسپورت – در سال‌های اخیر 3 بازیکن با نام کوچک عمر، بلای جان فوتبال ایران و تیم‌های باشگاهی ما شده‌اند. عمر السوما، عمر خریبین و عمر عبدالرحمان 3 بازیکنی هستند که در این سال‌ها مقابل تیم‌های ایرانی درخشیده‌اند و در اتفاقی عجیب، این روزها همگی مصدومند!

یکی از آنها عمر السوما مهاجم تیم ملی سوریه و باشگاه الاهلی عربستان است. او با پیراهن الاهلی در ادوار مختلف لیگ قهرمانان آسیا به تیم‌های تراکتورسازی تبریز، نفت تهران، ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس گل زده و عامل اصلی حذف 3 تیم اول از این مسابقات بوده است. السوما با پیراهن تیم ملی سوریه هم در برابر ایران درخشید. او با ضربه کاشته دیدنی خود مقدمات پذیرش اولین گل توسط تیم ملی در مسابقات انتخابی جام جهانی بعد از 12 بازی را فراهم کرد و با گل دقیقه آخر خود بازی را به تساوی کشاند. او که در این فصل 10 گل برای الاهلی در لیگ عربستان به ثمر رسانده بود دو ماه پیش به شدت مصدوم شد و مسئولان این باشگاه دیروز مجبور شدند نام او را از فهرست آسیایی این تیم خارج کنند.

عمر خریبین مهاجم سوری تیم الهلال عربستان هم دومین بازیکنی است که تبدیل به یکی از گربه‌سیاه‌های تیم‌های ایرانی شده است. او فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا به استقلال خوزستان گل زد و در دو بازی رفت و برگشت مقابل پرسپولیس در نیمه‌نهایی 5 بار دروازه پرسپولیس را باز کرد و با درخشش در مقابل نماینده کشورمان، مرد سال فوتبال آسیا شد. خریبین در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا هم با الهلال در گروه استقلال قرار گرفته بود اما حدود دو هفته پیش مصدوم شد و الهلال هم نام او را از فهرست خود برای لیگ قهرمانان آسیا خط زد تا این بازیکن امسال نتواند در برابر تیم‌های ایرانی بدرخشد.

آخرین گربه‌سیاه آسیایی فوتبال ایران عمر عبدالرحمان بود. فوق ستاره فوتبال امارات فصل گذشته در فولادشهر درخشید و عامل اصلی پیروزی 3-0 العین بر ذوب‌آهن بود. او در بازی با استقلال هم ستاره تیمش بود و نقش پررنگی در آن پیروزی تاریخی 6-1 داشت. او امسال هم با العین در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه بود اما در آخرین بازی تیمش مقابل الملکیه بحرین در مرحله پلی‌آف مصدوم شد و با برانکارد راهی بیمارستان شد! هنوز از آخرین وضعیت او و میزان مصدومیتش اطلاعی در دست نیست اما این احتمال وجود دارد که او هم چند بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهد.

 

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-02-03 14:58:00
نظر دهید

۴ نظر
جام در جام آسیا حسرت شیشتقلالی ها
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
عمر عبدالرحمان، عموری عموری عموری سادس سادس سادس اللللله الللله اللللللللللللللللله الکیسه الشیش تا الکیسه الشیش تا العین الشیش تا فی اسدقلال تهران
۸
عمر فقط خری بین
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
من پرسپولیس پاره کنم،من تا پرسپولیس هست آقای گل هم منم تا ابد من عمر خریییییییبینم.
عمر‌خربین
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
ممنون که هر هفته از من مطلب میزارید.وداغ دل لنگیها را تازه میکنید.سلام گرم من را به بزرگواران برانکو و خصوصا بیرانوند برسونید.امیدوارم محل زخم هاشون بهبود پیدا کرده باشه.باز هم میبینمتون
مارال
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۵۸
امیدوارم بازی استقلال و برسی.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر