فهرست
خودت را تباه نکن!
خودت را تباه نکن!

خودت را تباه نکن!

آی اسپورت - وقتی پس از بازی با سپیدرود ادعا کرد استقلال را دوباره می‌سازد و اوضاع را درست می‌کند، مانند یک مربی موقت که آمده این پنج بازی را بگذراند و برود نبود و وقتی که در صفحه اینستاگرامش پستی درباره راه هزینه‌های زیاد باشگاه گذاشت و از هواداران خواست به راه‌های کم‌هزینه‌تر فکر کنند دیگر برای همه مسجل شد که فرهاد آمده تا بماند! انگار سرمربیگری استقلال به او مزه کرده و کسی که چند هفته پیش می‌گفتند یکی از شروطش برای جانشینی شفر «موقت بودن» است، حالا خیال کنار رفتن از نیمکت آبی‌ها را ندارد.

مجیدی این روزها انگار منتظر است تا پروژه جذب مربی خارجی با شکست مواجه شود تا برای فصل بعد روی نیمکت داغ استقلال بنشیند، اما او بهتر است به سرنوشت علیرضا منصوریان نگاه کند. منصوریان هم روزگاری با وعده‌هایی مشابه وعده‌های این روزهای فرهاد به نیمکت سرمربیگری استقلال رسید ولی بدون کسب حتی یک جام از تیم محبوبش جدا شد. او که روزگاری پرامید‌ترین گزینه آبی‌ها برای نیمکت تیم‌شان بود به بدترین شکل از استقلال کنار رفت؛ تازه او سابقه دوسال حضور موفق روی نیمکت نفت و دستیاری کی‌روش و قطبی را در کارنامه داشت و به نظر برای پذیرش نیمکت استقلال آماده بود. حالا فرهاد با تنها یک نیم فصل مربیگری می‌خواهد استقلال را تحویل بگیرد و در این راه هم مصمم است. مدیران استقلال تا به امروز روی حضور مربی خارجی تاکید کرده‌اند اما کیست که نداند با توجه به وضعیت فعلی دلار و هزینه‌های زیاد باشگاه استقلال احتمال به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای جذب مربی خارجی کم نیست.

با این حال از فرهاد انتظار می‌رود حتی در صورت پیشنهاد باشگاه، خودش حاضر به پذیرش سرمربیگری استقلال نشود و صبر کند تا در زمان مناسب به این پست مهم برسد؛ نیمکت سرمربیگری استقلال دیر یا زود به مجیدی خواهد رسید اما بهتر است او منتظر زمانی بماند که کاملا برای گرفتن نیمکت آماده باشد؛ خودت را تباه نکن فرهاد، آبی‌ها خیلی با تو کار دارند!

۲۳ ۳  
آی اسپورت
2019-05-22 18:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
...
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۳۰
این اتومات تباه هست چیزی برای از دست دادن نداره
۷
mhkh
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۳۹
درسته فرناز خانوم خودتو تباه نکن فعلا میشه بات کار کرد زیر ابرو هات هم تمیز تر بردار خانوم تر بشی
۶
است
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۴۲
..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر