فهرست
دانشگر دوباره با یک گل برمی‌گردد؟
دانشگر دوباره با یک گل برمی‌گردد؟

دانشگر دوباره با یک گل برمی‌گردد؟

آی اسپورت - چند رکورد را در دوران مربیگری فرهاد باید برای این مربی ثبت کرد. نخست اینکه مجیدی بازگشت سه‌‌باره به استقلال داشت و نکته بعدی اینکه او برای چهارمین بار دانشگر را اخراج کرد تا این رکوردها را به تنهایی در استقلال از آن خود کند. البته هیچ‌کس کوچکترین اشکالی به کار فرهاد در زمینه دانشگر نمی‌گیرد. این بازیکن برای چندمین بار است که در استقلال حرمت‌شکنی می‌کند و جوی را راه می‌اندازد که تیم دچار بحران شود! به همین دلیل هم فرهاد مجیدی که با شعار: «هیچ‌کس بزرگتر از استقلال نیست» به تیم استقلال قدم گذاشته و بازیکن خاطی تیمش را کنار گذاشت تا حساب کار دست بقیه بیاید. نکته اینجا است که دانشگر در روزی که برای استقلال گل زد از این تیم هم اخراج شد.

حالا اما تکلیف مدافع خاطی و سرکش چیست؟ باز هم مثل همیشه بحث حضور دانشگر در باشگاه پرسپولیس بر سر زبان‌ها افتاد. حتی گفته شد که یحیی با این مدافع شاکی صحبت هم کرده است اما وقتی بازار شایعات داغ داغ شد، سرمربی پرسپولیس برای اینکه خودش را از تمام اتهامات مبرا کند در مصاحبه‌ای اعلام کرد هیچ صحبتی با این بازیکن نداشته است اما دانشگر رفتارهایی در این چند وقت اخیر از خود نشان داده که به این شایعات دامن می‌زند! حتی مدافع خاطی استقلال در مصاحبه خود علیه آقای مدیرعامل صحبت کرد تا به نحوی کار خودش را در استقلال تمام شده ببیند. هرچند نکته اینجا است که در مورد دانشگر ریش و قیچی دست مسئولان استقلال است و این بازیکن باید برای جدایی از استقلال حتماً رضایتنامه بگیرد.

دانشگر این روزها به باشگاه استقلال سر زده و خواهان جدایی شده است اما استقلالی‌ها با او همکاری نکرده‌اند، خصوصاً اینکه می‌دانند در صورت گرفتن رضایتنامه امکان اینکه دانشگر به پرسپولیس برود خیلی زیاد است. یک بار دیگر مثل همیشه داستان محمد دانشگر از نو نوشته شده. این مدافع جنجال به پا می‌کند، مجیدی او را بیرون می‌گذارد و بحث جدایی‌اش راه می‌افتد و در ادامه اما رضایتنامه او صادر نمی‌شود و در بلاتکلیفی باقی می‌ماند. در این میان اما می‌توان پایان داستان تکراری دانشگر را حدس زد. رضایتنامه‌اش صادر نمی‌شود و با پادرمیانی چند تن از بزرگان تیم با در نظر گرفتن جریمه به تیم برمی‌گردد. یک نکته تکراری هم تاکنون در مورد دانشگر وجود داشته است. این بازیکن شاکی هر وقت برمی‌گردد برای استقلال گل می‌زند، یعنی پایان داستان پر از هیاهو و جنجال او با یک گل سرنوشت‌ساز ختم بخیر می‌شود. شاید هم اگر این بار برگشت مثل دفعات قبل باید داستان او را با همین پایان خوش تمام کرد. با وجود تمام مسائلی که وجود دارد و اتفاقات تکراری فوتبال در لیگ ما، یک نکته مهم و حیاتی است. یک بار برای همیشه باید ریشه بازیکن‌سالاری خشکیده شود و بازیکن خاطی بداند که تحت هر شرایطی باشگاه او را حفظ نمی‌کند.

مجیدی نشان داده که با اینگونه رفتارها کنار نمی‌آید، حداقل در مورد دانشگر به دفعات این نکته را نشان داده است. اگر این مربی جوان و هر مربی دیگری این مسأله را سرلوحه کار خود قرار دهد بازیکنان به خود جرأت حرمت‌شکنی نمی‌دهند؛ اتفاقاتی که به دفعات در تیم استقلال و فوتبال ما افتاده است. اصلاً بهانه ترک دکتر نوروزی و همکارانش در این تیم همین بازیکن‌سالاری و حرمت‌شکنی بود که اتفاقاً رد پای دانشگر هم در این جریان دیده می‌شد. در مورد آخرین اخبار که به دانشگر مربوط می‌شود باید گفت که او با استقلال به تبریز نرفت و همچنان بلاتکلیف است و این احتمال وجود دارد با شروع سال جدید اتفاقی نو برای دانشگر بیفتد.

 

ایران ورزشی 

۱    
آی اسپورت
2021-03-17 14:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر