فهرست
نساجی ۱-۲ استقلال؛ صعود به رده سوم
نساجی ۱-۲ استقلال؛ صعود به رده سوم

نساجی ۱-۲ استقلال؛ صعود به رده سوم

آی اسپورت – استقلال به ششمین برد پی در پی‌اش این فصل لیگ برتر رسید. آبیها با درخشش مهدی قائدی که یک گل زد و یک پاس گل داد موفق شدند میزبان شان نساجی مازندران را شکست بدهند و ۲۰ امتیازی شوند. با این نتیجه استقلال بعد از حدود ۱۳۰۰ روز موفق شد در جدول رده بندی بالاتر از پرسپولیس قرار بگیرد. استقلال حالا تیم سوم جدول رده بندی است

دوشنبه، تاریخ: ۹۸/۹/۴، ساعت: ۱۵:۳۰

ورزشگاه: شهید وطنی قائمشهر

هواداران: نزدیک به ۱۵ هزار نفر

داور: علی صفایی کمک ها: بابک داوری، محمدعلی پورمتقی

اخطار:

 محمد مهدی نظری (۶۴)- رضا علیاری (۷۲) از نساجی، مسعود ریگی (۶)- علی دشتی (۷۵) از استقلال

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، رضا علیاری، مجتبی بیژن، مجتبی ممشلی (دقیقه ۷۰- علی شجاعی)، میلاد سرلک، علی اصغر عاشوری (دقیقه ۵۸- محمدمهدی نظری) (دقیقه ۸۳- محمد قاضی) ، رضا دهقانی، حسن جعفری، حامد شیری، سید محمد میری، محمد عباس‌زاده

سرمربی: رضا مهاجری

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، عارف غلامی، وریا غفوری، مسعود ریگی،  علی کریمی، هرویه میلیچ، فرشید اسماعیلی (دقیقه ۵۵- آرش رضاوند)، مهدی قائدی (دقیقه ۷۰- علی دشتی)، شیخ دیاباته

سرمربی: استراماچونی

شرح گل‌ها:

نساجی صفر- استقلال یک (دقیقه ۳۳- علی کریمی)؛ مهدی قائدی از سمت راست کرنر را به محوطه جریمه ارسال کرد و علی کریمی با استفاده از اشتباه مدافعان و گلر نساجی با ضربه سر توپ را به گوشه دروازه حقیقی فرستاد.

نساجی صفر استقلال دو (دقیقه ۴۸- مهدی قائدی)؛ فرشید اسماعیلی از سمت چپ زمین موقعیت خوبی به دست آورد و با ارسال پاس به داخل محوطه جریمه مهدی قائدی را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با شوت پای چپ گل دوم را برای استقلال به ارمغان آورد.

نساجی یک استقلال دو (دقیقه ۶۰- محمد عباس زاده)؛ نساجی از روی یک ضربه ایستگاهی موقعیتی به دست آورد که مجتبی بیژن از پشت محوطه جریمه با ضربه سر توپ را به عباس زاده رساند و کاپیتان سرخ‌ها با برگردانی زیبا گل اول را برای میزبان به ثمر رساند.

دقایق حساس:

دقیقه ۱۳- محمد عباس زاده داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت خطرناکی شد که شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲- رضا دهقانی صاحب دومین موقعیت نساجی در داخل محوطه جریمه شد که شوت بی دقت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۳- استقلال از یک ضربه ایستگاهی موقعیت خطرناکی به دست آورد که شوت قائدی پس از برخورد به پای دیاباته به روزبه چشمی رسید و این مدافع توانست دروازه حقیقی را باز کند اما با تصمیم کمک داور این موقعیت آفساید گرفته شد.

دقیقه ۳۴- محمد عباس زاده با فرار از عمق دفاع استقلال صاحب موقعیت شد که شوت او را حسینی به خوبی دفع کرد.

دقیقه ۳۷- میلیچ از سمت چپ سانتر خوبی به محوطه جریمه انجام داد که شوت دیابته از شش قدم راهی اوت شد.

دقیقه ۳۹- حسن جعفری از سمت راست دروازه سانتر خطرناکی به داخل محوطه جریمه انجام داد که ضربه سر عباس زاده به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه ۴۵+۱- فرشید اسماعیلی پشت محوطه جریمه توپ را کنترل و سپس شوتی به سمت دروازه شلیک کرد که این موقعیت در اختیار حقیقی قرار گرفت.

دقیقه ۵۹- شوت خطرناک عباس زاده از داخل محوطه جریمه را حسینی با سوپر سیو به کرنر فرستاد.

دقیقه ۹۰- آرش رضاوند با نفوذ به محوطه جریمه پاس را برای دشتی ارسال کرد که شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰+۳- شوت شیخ دیاباته از پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

حاشیه ها:

*نکته جالب توجه این است که رضا مهاجری به علت بیماری روی نیمکت حضور ندارد و حسن بادامکی به عنوان دستیار اول کنار خط حاضر می‌شود.

 

۱۲    
آی اسپورت
2019-11-25 17:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر