فهرست
گزارش: 3بازیکنی که علیمنصور با آن‌ها تماس گرفت
گزارش: 3بازیکنی که علیمنصور با آن‌ها تماس گرفت

گزارش: 3بازیکنی که علیمنصور با آن‌ها تماس گرفت

آی اسپورت - به تازگی علیرضا منصوریان در مصاحبه با خبرنگاران مدعی شده خودش فقط با 3 بازیكن تماس مستقیم تلفنی داشته است. رمزگشایی از صحبت سرمربی استقلال تهران كار ساده‌ای نیست. منصوریان بعد از اتمام لیگ برتر و قبل از بازی با العین امارات خودش دست به كار شده تا بازیكنان مد نظرش را جذب كند. گزارش زیر را بخوانید كه خواندنی است.

رامین رضاییان مهلت خواست و نه گفت!

از قرار معلوم اولین بازیكنی كه علیرضا منصوریان برای خریدش اقدام كرد رامین رضاییان بود؛ مدافع راست ملی‌پوش و اخراجی پرسپولیس كه سرمربی استقلال می‌دانست چه انگیزه‌ای برای نشان دادن خودش جلوی برانكو دارد. از آن گذشته منصوریان معتقد است رضاییان بهترین مدافع راست ایران است كه می‌تواند در فاز تهاجمی فوق‌العاده ظاهر شود. تماس تلفنی هم برقرار شد. شنیدیم رامین رضاییان از علیرضا منصوریان مهلت خواسته كه فكر كند. حالا این كار از روی تعارف و رودربایستی بوده یا موضوع دیگری، خبر نداریم. آنچه می‌دانیم مربوط به جواب منفی شماره 27 به سرمربی آبی‌هاست. رامین محترمانه از علیرضا منصوریان عذرخواهی كرده است.

ساسان انصاری و دل پرسپولیسی!

نفر بعدی كه ظاهراً علیرضا منصوریان با او تماس تلفنی داشته و خواسته استقلالی شود ساسان انصاری است؛ ستاره بی‌بدیل فصل گذشته فولاد خوزستان كه 16 گل زد و همه كار كرد تا به پیراهن تیم ملی هم برسد. منصوریان اعتقاد خاصی به سبك بازی ساسان انصاری دارد و شخصاً با او تماس تلفنی گرفته است. ساسان در گفت‌وگوی تلفنی تلویحاً به سرمربی استقلال پاسخ منفی داده است. شنیدیم انصاری كه ابتدای فصل گذشته را در پرسپولیس سپری كرد به منصوریان گفته پرسپولیسی است و دلش نمی‌آید به استقلال برود! گفته می‌شود مقصد بعدی ساسان انصاری، سپاهان اصفهان است. گر چه پیشنهاد نیم‌بندی هم از قطر دارد.

تماس تلفنی با محمد شادكام!

قرارداد محمد شادكام هم با نفت آبادان به اتمام رسیده و در حال حاضر او بازیكن آزاد محسوب می‌شود. این بازیكن تكنیكی هم ستاره نفتی‌ها در لیگ شانزدهم بود كه بسیار هم خوش درخشید. در مورد شادكام دو روایت شنیدیم؛ اولی تماس تلفنی خود علیرضا منصوریان با محمد شادكام است كه فوتبالش را خیلی قبول دارد. روایت دوم زنگ محمد خرمگاه، دستیار علیرضا منصوریان، به ستاره نفت آبادان است البته به نظر می‌رسد روایت دوم بیشتر به واقعیت نزدیك باشد!

شجاعیان، پهلوان، شهباززاده و بیت‌سعید در لیست علی‌منصور

داریوش شجاعیان، احسان پهلوان، سجاد شهباززاده و حسن بیت‌سعید هم در لیست علی‌منصور قرار دارند. ظاهراً شجاعیان و پهلوان به ترتیب با گسترش فولاد تبریز و ذوب‌آهن اصفهان قرارداد دارند ولی سجاد شهباززاده و حسن بیت‌سعید مثل 3 بازیكن مورد اشاره گزارش فوق بازیكن آزاد محسوب می‌شوند. نكته جالب آنكه برانكو ایوانكوویچ، سرمربی پرسپولیس هم داریوش شجاعیان را می‌خواهد.

 

خبر ورزشی

۱۲ ۶  
آی اسپورت
2017-05-17 11:37:00
نظر دهید
۶ نظر
فرهاد شاه
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۱:۴۷
قهوه ای هم رنگ خداست
۸
Salar
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۰۴
کمتر چرت بنویسین بابا
ارش
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۱۹
اوه اوه اوه.
جناب منصوریان یه موقع قهوه ای نشی.
حالا بیفت دنبال بازیکنای پرسپولیس بیچاره.
همه هم بهت ... نشون دادن.
میخوای مثلا با پرسپولیس لج کنی؟؟؟
بدبخت پشت در باشگاه کمین کرده ببینه کی اخراج میشه از پرسپولیس.
۹
محمد
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
تو که رضایت بازیکن سکونشین خودت رو واسه پرسپولیس نمیدی.
چطور افتادی دنبال ستاره های پرسپولیس.؟؟
چقدر حقیره این بشر.
۷
افشین
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۳۱
جناب منصوریان اگه انتقال بازیکن بین این دو تیم اشکال نداره چرا نذاشتی فرشید باقری بیاد در حالی که هیچ نیازی نداشتی بهش.میدونی به این حرکت میگن چی؟؟؟
عقده.
حالا که قهوه ای شدی بیچاره.
تا واست بشه درس عبرت از این کارا نکنی.
راستی از کنعانی چه خبر؟؟؟
۵
نیما
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۵۶
اینقدر این بشر از قهرمانی پرسپولیس اتیش گرفته که نمیدونه چکار کنه.
جناب علی منصور تا حالا 3 بار تا لب قهرمانی رفتی ولی دستت از جام کوتاه مونده.
اوففففففففففففف چه حالی میده که تا لب چشمه میری و تشنه برمیگردی.
سزای ادمی مثل تو غیر از این هم نباید باشه.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر