فهرست
توضیح برانکو: چرا محسن به منشا پاس نداد؟
توضیح برانکو: چرا محسن به منشا پاس نداد؟

توضیح برانکو: چرا محسن به منشا پاس نداد؟

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس درباره پاس ندادن بازیکنان به منشا گفت: یکی به من توضیح بدهد که منشا پاس نداده یا برعکس؟ آماری دارید از این موضوع؟ من آمار را دارم، چرا بدون دلیل صحبت می‌کنید؟ من آمار بازی را دارم در دقیقه 92 مسلمان صاحب یک فرصت شد. او هم می‌توانست به فرشاد احمد‌زاده و هم به منشا پاس بدهد که احمدزاده را انتخاب کرد. در یک صحنه دیگر این اتفاق برعکس افتاد. منشا، صاحب توپ شد و از نظر من احمد‌زاده موقعیت بهتری داشت اما منشا پاس نداد. چرا می‌خواهید از یک چیزی که اتفاق نیفتاده مشکل درست کنید؟ من دوبار بازی را دیدم در آن صحنه‌ای که می‌گویید محسن مسلمان می‌توانست دو بازیکن را انتخاب کند که فرشاد احمدزاده را انتخاب کرد. باید بازی را چندین بار تماشا کنید تا این موضوع را متوجه شوید.

 عصبانیت گادوین منشا در پایان بازی

زمانی که منشا فهمید برای سومین بار اسمش برای تست دوپینگ درآمده عصبانی شد. این معمول نیست که یک بازیکن در یک مدت کوتاه سه بار به تست دوپینگ برود آن هم پشت سر هم، چون این غیر معمول و بیش از حد است.

 آیا با توجه به بازی الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا ممکن است به برخی از بازیکنان در بازی با سایپا استراحت بدهید؟ نه چرا باید چنین کاری بکنم؟! بازی‌ پیش‌رو همیشه برای من مهمترین بازی است. بازیکنان من شش روز فرصت دارند که ریکاوری کنند. ما همه چیز را محاسبه می‌کنیم و من هم قصد ندارم که به بازیکنانم استراحت بدهم.

«شما چند وقت پیش گفتید که موهای من مشکی بود و در ایران سفید شد»: من چنین حرفی نزدم، در این زمان خبرنگار بار دیگر گفت: نه این سوال من بود که برانکو تصریح کرد: این نظر شماست و نظر من نیست، شاید زمین به موقع آماده و چمن‌ کوتاه نشده و من عصبانی شدم و موهایم سفید شده است! شما حرف خودتان را در دهان من نگذارید، من گفتم که موهای من کمی روشن شده که بخشی از آن حسرت و برخی دیگر جوک است. سن من بالا می‌رود و طبیعی است که موهایم روشن‌تر شود، چرا موهای خودت (خبرنگار) سفید نمی‌شود؟!

هر تیمی مقابل پرسپولیس بازی می‌کند رو به بازی بسته می‌آورد: همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس بسته بازی می‌کنند، این موضوع شامل تراکتورسازی و نفت تهران هم می‌شد. در دیدار مقابل نفت تهران با اینکه 2 بر صفر جلو بودیم آنها باز هم باز نمی‌شدند و بسته بازی می‌کردند. ما هم می‌دانیم که بازی کردن مقابل این تیم‌ها سخت است اما با تمرین و آماده کردن بازیکنان‌مان به این موضوع غلبه می‌کنیم. بازی بسته برای حریفان ما به یک قاعده تبدیل شده اما با این وجود ما باز هم شانس‌های زیادی روی دروازه‌ حریفان ایجاد  می‌کنیم. مقابل نفت تهران 3 گل زدیم دو بار هم دروازه فولاد خوزستان و تراکتورسازی را باز کردیم.

قرعه: پرسپولیس سخت‌ترین جدول (قرعه) را داشت. ما باید در تبریز مقابل تراکتورسازی قرار می‌گرفتیم که رقابت دیرینه دو تیم برای همه آشکار است، ما سپس مقابل قهرمان جام حذفی ایران آن هم در ورزشگاه تختی بازی می‌کردیم که کار بسیار سختی به حساب می‌آید. الان آغاز لیگ است و نتایج برای تیم‌ها معنادار نیست. 27 هفته دیگر باقیمانده و یقین دارم استقلال، سپاهان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی به همراه پارس جنوبی بهتر خواهند شد. پارس جنوبی یکی از تیم‌های غافلگیر کننده بود. سایپا هم را نباید فراموش کرد که مربی و تیم خوبی دارند.

۱۱۲ ۹  
آی اسپورت
2017-08-12 18:58:00
نظر دهید

۹ نظر
برانکو جان من است
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
عالی بود و جوابهای دندان شکنی به حاشیه پردازان داد.
قاسم
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۸
چرا از ششعلی در مورد رنگ موهاش سوال نمیشه؟؟
تا ابد پرسپولیسی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
طیب الله
راشفورد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
از شیشعلی همش نبازی صلوات
۳
شاهین
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۸
سایت آی اسپورت توهین های به هادی نوروزی عزیز را به راحتی تایید می کند و در عوض هیچ توهینی به بزرگان استقلال درین سایت نمی بینید..
دو حالت دارد. یا پرسپولیسی ها متمدن تر هستند و فحاشی نمی کنند یا آی اسپورت داره سانسور میکنه
در هر صورت برنده اخلاقی این ماجرا پرسپولیسی ها هستن.
زنده باد اخلاق و انسانیت ❤❤
موراتا
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۱
شک نکن قضیه اینه که پرسپولیسی ها حرمت از دنیا رفته رو نگه میدارن چه مرحوم حجازی چه مرحوم پورحیدری و چه دیگران
۷
مش قربون (راشفوردسابق)
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۶
ببخشید از دهنم در رفت گفتم شیشعلی خخخخ
۶
فرهاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۲۵
والا جلو نفت که بنگر و نصرتی چنان اتوبانی برایتان باز کرده بودند که با سرعت 80 کیلومتر به دروازه می رسیدید چنان که دروازبان نفت بیچاره تعجب کرده بود از این شکاف دو یار سابق پرسپولیس . بعد می گویید نفت جلو شما بسته بازی کرد؟ اره بابا شما قوی شما خوب شما بارسلون همه از شما می ترسند
۱
666666
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۱۴
نه تو خوبی با ذوب و سپاهان
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر