فهرست
درخواست ۱.۵میلیاردی انصاری؛ باور نکنید
درخواست ۱.۵میلیاردی انصاری؛ باور نکنید

درخواست ۱.۵میلیاردی انصاری؛ باور نکنید

آی اسپورت – در فضای مجازی اخباری درباره مبلغ پیشنهادی انصاری برای ادامه حضور در پرسپولیس مطرح شده که به نظر می‌رسد واقعیت ندارد. مبلغی در حدود یک میلیارد و 500 میلیون که نمی‌توان به راحتی باورش کرد و درباره‌اش نوشت. مبلغی که نزدیکان انصاری آن را رد می‌کنند و معتقدند او چنین خواسته‌ای از پرسپولیس نداشته و نخواهد داشت. انصاری که سه فصل قبل از لیگ یک به پرسپولیس آمد و پیراهن این تیم را پوشید، حالا بازیکن مهمی محسوب می‌شود. بازیکنی که برانکو از مسوولان باشگاه خواسته به هر ترتیبی حفظش کنند.

محمد انصاری پیشنهاد بازی در خارج از ایران را دریافت کرده اما نه می‌خواهد مثل فرشاد احمدزاده – تلخ و پرماجرا – جدا شود و نه پل‌های پشت سرش را خراب کند. اولویت انصاری ادامه بازی در پرسپولیس است، بخصوص حالا که این تیم از نقل و انتقالات تابستانی محروم شده و بیشتر از هر زمان دیگری به بازیکنانی نظیر او احتیاج دارد. انصاری البته یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، قراردادی که مشروط است و همه بندهایش به سود او. بندهایی چون اجازه جدایی، نه فقط برای انتقال به تیم‌های خارجی. او می‌تواند با تیم‌هایی از لیگ ایران هم به توافق برسد و مثل آب خوردن جدا شود اما فعلا چنین تصمیمی در ذهن دفاع چپ پای پرسپولیس نیست. قرارداد انصاری با پرسپولیس به طرز وحشتناکی آماتور و به دور از اصول حرفه‌ای بسته شده. اینکه بازیکن تحت قرارداد باشگاه باشد اما هر وقت پیشنهادی به دستش رسید جدا شود و پیراهن تیم دیگری را بپوشد در هیچ جای جهان قابل قبول نیست. ایراد کار هم از پرسپولیس است که با امضای این قرارداد موافقت کرده و همه چیز را به دست انصاری سپرده تا تصمیم نهایی را بگیرد. هر چند انصاری نشان داده بازیکنی نیست که از قرارداد سوءاستفاده کند و پرسپولیس را در این مقطع حساس تنها بگذارد.

پیشنهادهایی از یونان، کرواسی و کویت در جیب انصاری است اما او فعلا پاسخی به آنها نداده تا ابتدا با مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکره کند. اولویت او ادامه بازی در لیگ ایران است، هر چند پیشنهاد 800 هزار دلاری الکویت را هم نمی‌توان کنار گذاشت و نگاهش هم نکرد. باشگاهی که پس از کش و قوس‌های فراوان توانسته مجوز بازی در رقابت‌های باشگاهی در آسیا را دریافت کند و بعد از سالها جایگاهی بین تیم‌های مشهور به دست بیاورد. الکویت پیش از این دنبال جذب مامه بابا تیام بود اما پس از ناکامی در مسیر این انتقال، تلاش می‌کند تا انصاری را شکار کند.

 در فضای مجازی اخباری درباره مبلغ پیشنهادی انصاری برای ادامه حضور در پرسپولیس مطرح شده که به نظر می‌رسد واقعیت ندارد. مبلغی در حدود یک میلیارد و 500 میلیون که نمی‌توان به راحتی باورش کرد و درباره‌اش نوشت. مبلغی که نزدیکان انصاری آن را رد می‌کنند و معتقدند او چنین خواسته‌ای از پرسپولیس نداشته و نخواهد داشت.

انصاری که سه فصل قبل از لیگ یک به پرسپولیس آمد و پیراهن این تیم را پوشید، حالا بازیکن مهمی محسوب می‌شود. بازیکنی که برانکو از مسوولان باشگاه خواسته به هر ترتیبی حفظش کنند. برای انصاری هم ادامه حضور در پرسپولیس اولویت است، مگر اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد و همه برنامه‌ها منتفی شود. فعلا که انصاری متعلق به پرسپولیس است و قول داده که از جایش تکان نخورد.

 

ایران ورزشی

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-06-13 12:59:00
نظر دهید

۳ نظر
xox
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۰
من نمیدونم اون گوسفندی که به عنوان مشاور حقوقی باشگاه اونجا نشسته چه مسئولیتی داره دقیقا؟واسه چی پول میگیره؟
با بازیکن قرارداد قانونی میبندن که هر وقت دلش خواست میتونه بره
با طارمی قرارداد غیر قانونی میبندن که محروم میشیم
مربی و بازیکنای خارجی مون که بدون یک دقیقه بازی فرار میکنن تا ریال آخر پولشونم که مجبور به پرداخت میشیم
در تمام محکمه ها هم که محکوم شدیم
خوب این حیف از نون ها که بودن و نبودنشون فرقی نداره بندازین بیرون حداقل دلمون نمیسوزه، میگیم بخش حقوقی نداریم
عبدالله
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۱
حالا من نمی خوام توهین کنم
اما واقعا
چقدر مدیر و مشاوران حقوقی پرسپولیس بیسواد بودند که این همه مشکلات در قراردادهای پرسپ.لیس وجود دارد

من توی قضیه طارمی و ریزه اسپور هم گفتم درسته طارمی اشتباه کرداما همه تقصیرها متوجه او نیست بالاخره مدیرحقوقی باشگاه دستمزد میگیرد سفر خارجی میرود از دیگر امتیازات استفاده می کند که باشگاه به مشکل حقوقی نخورد
نه اینکه خودش قرارداد جعلی تنظیم کند و به بازیکن اطمینان بدهد بیا خلاف کنیم مشکلی پیش نمیاد . طاهری بعنوان مدیر و امضا کننده قرارداد چطور پذیرفت؟
آقا بخدا ماهم کار مدیریتی کردیم هم درسطح شهرستان هم درسطح استان هم درسطح کشوری
آدم بی تجربه ای نیستیم
اما این گاف ها در حد یک مدیر مبتدی است
۶
مکتب لنگیسم
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۶
حالا اگه همین انصاری تو استقلال بود
تیتر: پیشنهاد نجومی ۱.۵ میلیاردی انصاری به استقلال
توضیح: انصاری بعد از دریافت پیشنهاد ۸۰۰ هزار دلاری از الکویت به فکر رفتن افتاد و اگر استقلال نتواند این مبلغ را پرداخت کند انصاری از استقلال جدا میشود
مطبوعات لنگی حقیر حتی تو تیترو زاویه نگاه به مسئله هم فرق گذاشتن
#حقیر_مثل_لنگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر