فهرست
دنیزلی، مرد بزرگی که تصویرش خراب شد
دنیزلی، مرد بزرگی که تصویرش خراب شد

دنیزلی، مرد بزرگی که تصویرش خراب شد

آی اسپورت - مصطفی دنیزلی انتخاب خوبی برای تراكتورسازی نبود. تیمی كه پر از عطش قهرمانی است، به شكل عجیبی در پیله مربیان بازنشسته و بی‌انگیزه اسیر شده. یك روز جان توشاك، یك روز لیكنز و یك روز مصطفی دنیزلی. این وسط اما افندی واقعا حیف شد. از آقا مصطفی در فوتبال ایران تصویری ناب و درخشان به جا مانده بود. او اگرچه در پاس و پرسپولیس جام نبرد، با این وجود چنان نمایشی از تیم‌هایش گرفت كه تا سال‌ها همه با احترام از آن یاد می‌كردند. دنیزلی اما در دوره دوم حضورش در پرسپولیس هم نشان داده بود دیگر پیر شده و حوصله كافی برای حضور در یك رقابت فشرده را ندارد. تازه هفت سال بعد از آن، زنوزی و شركا یاد آقا مصطفی افتادند و او را به ایران برگرداندند؛ بازگشتی كه كاش اتفاق نمی‌افتاد. وقتی خبر اخراج دنیزلی را شنیدیم، یاد مصاحبه هفته قبل زنوزی افتادیم: «حتی اگر تا آخر فصل ببازیم هم دنیزلی بركنار نمی‌شود.» اما شد. فوتبال بی‌رحم‌تر از این حرف‌هاست. فقط حیف از تصویر درخشان دنیزلی در فوتبال ایران كه حالا با یك اخراج زودهنگام مخدوش می‌شود.

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-12-09 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پارس سگ
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۰۰:۵۷
فکر کنم هنوز دنیزلی و زنوزی نفهمیدن فوتبال تو این کشور مثل بازی کامپیوتریه و دسته های بازی دست تاج و سلطانی فر و روحانی و... هست که از بیرون هدایت میشه و خود بازیکنان و مربیان نقشی تو این بازی ندارن....
۸ ۱
ترك اشك
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۰۳:۵۰
اخه استوكس زاده!!!!الان اتا دنيزلي رفته بي اتا شدين!!!!صد اتا ها شما ادم نيستين يه حيوون هستين،اندازه ي اون خري هم كه بهتون ميگن فهم و شعور و عقل و منطق هم ندارين!!!!تيمي كه دو بازي عقب افتاده داره و اگر ببره يه امتياز از صدر فاصله داره مربيش رو ميندازن بيرون!!!؟؟؟يعني خر بايد خودشو دار بزنه كه به شما ميگن خرررررررررررر.راستي بگو ببينم استوكس باباته يا دامادتونه يا شوهر ننته!!!!راستي استوكس خواهرتو خورده يا مادرتو يا زنتو!!؟؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر