فهرست
گزارش ویژه؛ «فوتبال برتر» علیه «فوتبال ۱۲۰»
گزارش ویژه؛ «فوتبال برتر» علیه «فوتبال ۱۲۰»

گزارش ویژه؛ «فوتبال برتر» علیه «فوتبال ۱۲۰»

آی اسپورت - هفته گذشته بود که مصاحبه عادل فردوسی‎پور با ژاوی، از برنامه فوتبال ۱۲۰ پخش شد تا بعد از مدتها تصویر عادل از تلویزیون پخش شود و طرفداران او بابت دیدن چهره مورد علاقه‎شان خوشحال شوند. در چنین شرایطی، امشب برنامه فوتبال 120 در شرایطی از شبکه ورزش پخش می‌شود که ویژه برنامه فوتبال برتر هم که به اتفاقات بازی جنجالی سپاهان و پرسپولیس اختصاص داشته، همزمان با این برنامه روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

می‌توان از دو زاویه به این موضوع نگاه کرد. اینکه مدیران شبکه سه به خاطر مشکلی که با عادل دارند، برنامه فوتبال برتر را عمدا همزمان با فوتبال ۱۲۰ روی آنتن خواهند برد تا از تعداد مخاطب برنامه عادل کم کنند.

در طرف دیگر ماجرا، فوتبال برتر، قطعا دیشب امکان بررسی حواشی بازی سپاهان و پرسپولیس را نداشته و آنها چاره‎ای نداشتند جز اینکه امشب، ویژه برنامه‎شان را در کنداکتور قرار دهند. البته در حالیکه برنامه رقیب دیگری مثل شبهای فوتبالی به پایان رسیده و فوتبال برتر رقیبی برای پوشش ماجراهای اصفهان ندارد اما مدیران شبکه سه ترجیح دادند که فوتبال برتر که سبک و سیاق برنامه نود را دارد همزمان با آخرین برنامه فوتبال ۱۲۰ فصل روی آنتن ببرند. البته فوتبال ۱۲۰ در شرایطی روی آنتن می‌رود که هنوز فینال لیگ قهرمانان اروپا برگزار نشده و شاید می‌شد یک هفته دیگر آن را ادامه داد.

در هر صورت برنامه فوتبال برتر، هنوز وارد وادی نظرسنجی‌های به سبک نود نشده است. این ماجرا شاید به این واهمه بازگردد که مدیران شبکه سه و سازندگان برنامه فوتبال برتر، از تعداد پیامک‌های ارسالی به برنامه مطمئن نباشند و کمپین‌هایی با مضمون عدم شرکت در نظرسنجی‌های برنامه فوتبال برتر توسط طرفداران برنامه نود و عادل فردوسی‌پور، تشکیل شود.

فوتبالی

 

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2019-05-31 00:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حمید
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۵۰
برنامه فوتبال برتر نسبت به نود واقعا ضعیف تر است این را نه از سر بغض و ... می گویم. برای اولین بار برنامه دیشبش را دیدم، واقعا با نود قابل مقایسه نیست،
مثلا سوال و جواب ها با مدیرعامل سپاهان و رییس نیروی انتظامی خیلی جالب بود و در حقیقت هیچ چالشی نداشت، اینکه افرا دبه راحتی آمار اورژانس را زیر سوال ببرند و حتی تمسخر کنند و واکنشی از طرف مجری نباشد و ....
دوما، پخش مسابقه فوتبال نیمه نهایی جام حذفی بسیار ضعیف بود، یعنی حتی صحنه های حساس مسابقه را هم نداشت مثلا توپی که علیپور به تیر دروازه زد و ...
سوما داوری ها که برای مسابقه ای مثل این، نمی شود نظر داور را درباره تک صحنه ها گرفت بلکه باید جمع بندی داوران را هم شنید.
چهارم، رفتار میثاقیان در حد سبک و سیاق بچه های دبیرستان است، در شان رسانه ای سراسری نیست، او فراموش می کند همه ببینندگان برنامه اش نوجوان نیستند.
پنجم، حواشی این مسابقه که اینقدر درباره اش حرف زده می شد بسیار ناقص بود، تیمی که 90 برای این مسائل داشت بسیار قوی تربود.
البته، حذف برخی تبلیغاتی که 90 از برنامه خودش می کرد و سایت خودش را نشان می داد از نکات مثبت است و همین طور حذف مسابقه پیامکی که وقت زیادی از برنامه 90 را می گرفت.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر