فهرست
همه میهمانان مبارزه قرن
همه میهمانان مبارزه قرن

همه میهمانان مبارزه قرن

آی‌اسپورت-  نبرد فلوید می‌ودر و کانر مک گرگور آن‌قدر جذابیت داشت که پای چهره‌های مطرح را برای تماشای این مسابقه به لاس‌وگاس باز کند. وقتی قیمت بلیت اطراف رینگ در طول هفته با رقم 60 هزار پوند به فروش رسید، طبیعی بود سلبریتی‌ها هم برای اینکه از نزدیک این جدال را ببینند از خود علاقه نشان دهند. از بازیگر گرفته تا خواننده و ورزشکار خودشان را به لاس‌وگاس رسانده بودند تا پیروزی فلوید بر کانر را تماشا کنند.

دی کاپریو سالن را به هم ریخت

بدون تردید مطرح‌ترین چهره‌ای که برای تماشای مسابقه می‌ودر و مک گرگور به لاس‌وگاس آمده بود کسی نبود جز لئوناردو دی کاپریو. بازیگر فیلم‌های نامی چون تایتانیک، گرگ وال استریت و گتسبی بزرگ که سال 2016 موفق به دریافت اسکار بهترین بازیگر شد، با ورودش به سالن توجه همه را به خودش جلب کرد.

جنیفر لوپز با رودریگز آمد

جنیفر لوپز خواننده شناخته‌شده آمریکایی هم از جمله افرادی بود که تصمیم گرفت خودش را به لاس‌وگاس برساند. وقتی دوربین‌های تلویزیونی روی جنیفر زوم شدند الکساندر رودریگز بیسبالیست سابق تیم نیویورک یانکی کنارش حضور داشت.

با حضور لبرون جیمز

علاوه بر چهره‌های مشهور هنری، ورزشی‌ها هم برای تماشای این مسابقه در سالن حاضر شده بودند. لبرون جیمز ستاره بسکتبال تیم کلیولند کاوالیرز با کت و شلوار شیکی که به تن داشت و عینک دودی که به چشم زده بود در سالن جلب توجه کرد.

جان سخت در سالن

به طور حتم بروس ویلیس را می‌شناسید. بازیگر فیلم جان سخت هم یکی دیگر از چهره‌های مشهوری بود که در مراسم پیش از شروع مسابقه حضور داشت و مورد استقبال واقع شد.

ورود مایک تایسون

از لحظه ورودش به سالن تی موبایل تا موقعی که روی صندلی مخصوص خود نشست، مورد توجه حاضران قرار گرفت. مایک تایسون قهرمان سابق بوکس جهان که روزگاری خودش وسط رینگ بوکس هنرنمایی می‌کرد شاهد جدال فلوید و کانر بود.

پی دیدی با استایل متفاوت

وقتی این همه ستاره از طیف‌های مختلف در بیرون رینگ حضور دارند، طبیعی است که یک رپر هم خودش را به سالن برساند. پی دیدی رپر آمریکایی با گردنبند طلایی و کلاهی که روی سر داشت حسابی مورد توجه عکاسان قرار گرفت و با لبرون جیمز و آندره وارد بوکسور آمریکایی خوش و بش کرد.

و دیگر چهره‌ها

از دیگر چهره‌های سرشناس می‌توان به وینی جونز راگبی‌باز سابق و بازیگر فعلی هالیوود، نیک کانون کمدین آمریکایی، اوزی خواننده متال، جرارد باتلر ستاره هالیوود و خانم چارلیز ترون برنده اسکار اشاره کرد.

۱    
آی اسپورت
2017-08-28 18:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر