فهرست
رفیعی: اولویتم در ایران پرسپولیس است
رفیعی: اولویتم در ایران پرسپولیس است

رفیعی: اولویتم در ایران پرسپولیس است

آی‌اسپورت- سروش رفیعی هافبک فصل گذشته الخور قطر در گفت و گویی درباره آینده‌اش و تیم بعدی خود صحبت کرد.

 

در ایران انتخابم پرسپولیس است

این که می‌گویند اولویت اول سروش بازی در قطر است، مشخص نیست؛ چند پیشنهاد از لیگ‌های اروپایی که لژیونرهای ما در آنجا هستند، دارم؛ از تیم‌های لیگ روسیه، یونان و بلژیک پیشنهاد دارم و چند روز قبل هم پیشنهادهایی از سوئد و ترکیه به دستم رسید؛ دو روز قبل هم یک پیشنهاد از یک باشگاه کره‌ای آمد، اما یکی، دو باشگاه قطری هم تمایل به حضورم در آنجا دارند که بنده به خاطر حضورم در ایران نتوانستم با آنها صحبتی انجام دهم و تصمیمی بگیرم. در حال حاضر پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته است و از سوی دیگر باید وضعیت تیم ملی و این که جام ملت‌های آسیا در پیش است را هم نگاه کنم؛ این کیفیتی هم که بچه‌ها در جام جهانی نشان دادند، کارم را برای بازگشت به تیم ملی سخت‌تر می‌کند ولی با این حال، برای انتخاب تیم جدیدم نمی‌توانم قطعا حرفی را بزنم. تنها مسئله مشخص، این است که هیچ تصمیمی نگرفتم و تمام صحبت‌ها، گمانه‌زنی‌ها، این که سروش قرارداد بسته، این شرایط را انجام داده و این کار را کرده، این که گفته اولویت اول رفیعی حضور در قطر و ماندن در آنجاست و... صحت ندارد چون هیچ تصمیمی نگرفتم. با تمام احترام برای سپاهان، تراکتورسازی و چند باشگاه خوب دیگر ایرانی که پیشنهاد دادند و بسیار از آنها تشکرمی‌کنم، بنده اعلام کردم اگر بنا بر بازگشتم به ایران باشد، اولویتم پرسپولیس است؛ نیاز به بازارگرمی و صحبت هم نیست؛ به آقای گرشاسبی گفتم اگر برگردم و شرایط مهیا باشد، به پرسپولیس برمی‌گردم چون هیچ جایی خانه خود آدم نمی‌شود. روزی که از پرسپولیس رفتم، گفتم وضعیت مالی و زندگی‌ام طوری است که نیاز به درآمد بیشتر دارم و با اینکه خیلی هم طعنه و کنایه شنیدم، اما شرایط و تصمیمم این بود که بروم و به هر شکلی بود از آن رضایت دارم؛ احساسم این بود صداقت همیشه برنده است و بخاطر همین چنین کاری انجام دادم.

 

بیش از حقم محبت دیدم

الان هم با صداقت می‌گویم من خیلی بیشتر از حقم از مردم و هواداران پرسپولیس محبت دیدم؛ آنها من و شرایطم را کاملا درک کردند و هنوز هم من را دوست دارند و من نیز آنها را دوست دارم؛ الان دارم می‌گویم اولویت اولم پرسپولیس است ولی دلیل نمی‌شود بگویم قطعا برمی‌گردم. این که آقای برانکو دو سال دیگر با پرسپولیس تمدید قرارداد کرد، ذهنیت مثبتی برای من به وجود آورد؛ همچنین آقای گرشاسبی را سال‌هاست که از زمان فولاد می‌شناسم و این مجموعه به من دل‌گرمی می‌دهد که الان بگویم اولویت اولم در بازگشت به ایران، پرسپولیس است ولی در حال حاضر هیچ تصمیم برای باشگاه فصل آینده‌ام نگرفته‌ام.

 

ورزش سه

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-06-22 23:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مرتضی سلطان
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۱۴
سالاری داداش..
عمرهای قبل ازخریبین سوتفاهم بود
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۴
اگه ازمعرفت بویی برده بودی میفهمیدی که خونه ت فولاده ،نه تیمی که فقط یه نیم فصل عضوش بودی،با این حرفت خودتو مسخره کردی عزیزم،بهتربود میگفتی اگه به ایران برگردم اولویتم پول بیشتره،چون به خاطرهمون پول خونه ی جدیدتو ول کردی رفتی قطر،حالا که اونجا خواهان نداری میخوای برگردی ایران تا پول بیشتربگیری که قطعا تیم حکومتی ازپسش برمیاد
۲ ۱
.....
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
چی شده عمویی؟ مهاجم 16 میلیاردی تیم مردمی!!!! کیسه هنوز نیومده؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر