فهرست
اعتراض شدید مجیدی به برنامه نوروز فوتبالی
اعتراض شدید مجیدی به برنامه نوروز فوتبالی

اعتراض شدید مجیدی به برنامه نوروز فوتبالی

آی اسپورت - روز پنج‌شنبه در یکی از آیتم‌های برنامه نوروز فوتبالی که در ایام عید از شبکه ورزش پخش می‌شد توضیحاتی درخصوص یکی از مؤسسان و مدیران موفق این باشگاه ارائه شد که واکنش شدید طرفداران و جمعی از پیشکسوتان استقلال را همراه داشت. در جدیدترین واکنش نسبت به این برنامه، سرمربی استقلال با اعلام اینکه "یکی از سختی‌های دوران قرنطینه تماشای برنامه نوروز فوتبالی است" پستی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرد و به‌شدت نسبت به این بی‌توجهی اعتراض خود را ابراز کرد.

او نوشت: «متأسفانه یکی از سختی‌های دوران قرنطینه تماشای برنامه نوروز فوتبالی است. بی‌دقت، نابلد و دارای مجریان آماتور، اگر در مورد قدمت استقلال و تاریخ باشگاه استقلال چیزی نمی‌دانید، هیچ ضرورتی ندارد که درباره‌اش بنویسید و برنامه بسازید. چیزی که پخش شد بسیار بی‌ارزش، بدون سند و همراه با جهالت و نادانستگی بود و البته اهانت به تاریخ پرافتخار یک باشگاه بزرگ و مردمی؛ گرچه طبق معمول خطاها همیشه درباره استقلال رخ می‌دهد. تصحیح و پوزش، حداقل توقعی است که انتظارش را داریم.» 

 

 

۵ ۲  
آی اسپورت
2020-04-03 09:59:00
نظر دهید

۲ نظر
عارف
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹، ۱۵:۴۸
فوتبالی ها اینقدر بیکار هستند که به هر برنامه تلویزیون و نظر سنجی اینترنتی واکنش نشون میدن دوستان برید به فکر برنامه های تیمهاتون باشید برنامه های رفع مشکل تاکتیکی و رفع اینهمه مشکل مالی و بدهی آبی و قرمز و تیمهای دیگه هم نداره همش خاله زنک بازی شکایت و تجمع و اعتراض خدایی اگر کسی میدونه بگه تو اروپا و آمریکا جنوبی هم اینطور بچه بازی در میارن ؟
۳
رضا کیان
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹، ۱۸:۵۳
اگر همچین غلط هایی درباره پرسپولیس میکردن الان آی اسپورت قشنگ آسمونو دوخته بود به زمین اما الان لابد رفقا خوششون اومده یک گوشه دارن زیریزرکی لذتشونو به اشتراک میگذارن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر