فهرست
پیش بازی وست بروم-چلسی؛ چهارمین پیروزی رگباری
پیش بازی وست بروم-چلسی؛ چهارمین پیروزی رگباری

پیش بازی وست بروم-چلسی؛ چهارمین پیروزی رگباری

آی‌اسپورت- دو تیم وست‌بروم و چلسی، امروز در ورزشگاه هاوترنز شهر وست میدلندز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.  مدافع عنوان قهرمانی از ابتدای فصل، روندی پرفراز و نشیب را در پیش گرفته بود ولی به نظر کونته توانسته حداقل در لیگ این تیم را به ثبات برساند. چلسی در 7 بازی خود 22 امتیاز کسب کرده و در رده چهارم است ولی آنها در 3 بازی اخیر خود موفق به کسب پیروزی شده اند و روند خوبی را در پیش گرفته اند. هرچند که کونته تا آستانه اخراج نیز پیش رفت ولی با توجه به نمایش های خوب تیمش در لیگ برتر، به نظر فعلا آبراموویچ قید اخراج او را زده است.

 چلسی رقبای سختی از جمله سیتی، یونایتد و تاتنهام را برای تکرار قهرمانی پیش رو می‌بیند و باید دید که شاگردان کونته در ادامه فصل چه عملکردی خواهند داشت. وست بروم در آن سو با 10 امتیاز در رده شانزدهم قرار گرفته و در 3 بازی اخیرش ، 3 شکست متحمل شده است. در 6 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای چلسی، 1 تساوی و 1 پیروزی برای وست بروم حاصل شده است.

 جیمز موریسون، کریگ داوسن و ناصر جچگدلی قادر به همراهی وست بروم نیستند و حضور  اولیور بورکه نیز هنوز مشخص نیست. ویکتور موزس و باتشویایی نیز نمی‌توانند چلسی را همراهی کنند و حضور باکایوکو، هازارد و داوید لوئیز هم در هاله ای از ابهام قرار دارد.

ترکیب احتمالی

     
آی اسپورت
2017-11-18 17:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر