فهرست
پاداش ۳ میلیون دلاری در انتظار پرسپولیس
پاداش ۳ میلیون دلاری در انتظار پرسپولیس

پاداش ۳ میلیون دلاری در انتظار پرسپولیس

آی اسپورت – پرسپولیسی‌ها که تا اینجای کار هم پول خوبی از حضور در این لیگ به جیب‌شان رفته، منتظرند تا کنفدراسیون آسیا طی نامه‌ای از آن‌ها درخواست شماره حساب بین‌المللی کند تا پاداش حضور در مرحله نیمه‌نهایی را بگیرند. طبق قانون، این عدد باید پیش از برگزاری دیدار برگشت این تیم مقابل السد پرداخت شود.

شاگردان برانکو برای هر بازی خارج از خانه ۳۰ هزار دلار، پیروزی‌های مرحله گروهی ۵۰ هزار دلار، تساوی برابر حریفان ۱۰ هزار دلار، صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی ۸۰ هزار دلار و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی ۱۲۰ هزار دلار پاداش گرفته‌اند، اما عدد تصویب شده برای حضور آن‌ها در نیمه‌نهایی هنوز اعلام نشده است. با این حال چیزی که مسلم است قرمزپوشان ایرانی در صورت قهرمانی نزدیک به ۳ میلیون دلار یعنی چیزی حدود ۳۰ میلیارد تومان از کنفدراسیون فوتبال آسیا پاداش دریافت خواهند کرد!

همچنین طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقات، تیم قهرمان به طور مستقیم جواز حضور در فصل آتی رقابت‌های لیگ قهرمانان را نیز به دست خواهد آورد، به این ترتیب اگر سرخپوشان نتوانند از ایران سهمیه این مسابقات را کسب کنند، مشکلی برای حضور در دوره بعدی رقابت‌ها ندارند.

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2018-10-08 12:30:00
نظر دهید

۴ نظر
رضا
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
پرسپولیس قهرمان فصل قبل ایرانه و اگر در این مرحله حذف هم بشه به عنوان قهرمان ایران به طور مستقیم به مرحله گروهی فصل بعد راه پیدا میکنه
Ashkanred
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
با احترام به تمام تیم های رقیب، امسال سال سه گانه پرسپولیس هست.
پرسپولیسی - تراکتوری
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
والا مگه قرار نبود قهرمان 4 میلیون دلار و نیب قهرمان 2 میلیون دلار بگیره . طبق گفته های همین سایت . در ثانی پرسپولیس پارسال قهرمان شد و دوره اتی لیگ اسیا هم هست . قهرمان شدن و نشدنش برا پرسپولیس فرقی نداره جهت حضور در آسیای سال بعد
۹
عطا - تبریز
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۲
اولا که تیم قهرمان به فصل آینده لیگ قهرمانان صعود نمیکنه.دوما پرسپولیس به عنوان قهرمان ایران صعودشو به لیگ قهرمانان فصل بعد که از اسفند شروع میشه قطعی کرده.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر