فهرست

۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶

#استقلال با دو بازی کمتر دو امتیاز با #پرسپولیس ، تیم چهارم جدول، اختلاف داره و ۱۱ امتیاز از #پدیده صدرنشین کمتر. یعنی استقلال بحران زده میتونه جای یکی از چهار تیم بالای جدول رو بگیره و شانس صود داشته باشه؟ سه تیم بالای جدول پرسپولیس و #تراکتور و #سپاهان هستند که بعیده ادامه فصل کمتر از استقلال امتیاز بگیرند. پدیده هم شاید قهرمان نشه، اما بعیده تیم #گل_محمدی بقدری افت کنه که بشه ۱۱امتیاز اختلاف رو جبران کرد. با حذف از جام حذفی، میشه از همین الان ادعا کرد که استقلال #سهمیه آسیایی رو از دست داده؟
آی اسپورت
2018-11-05 17:16:02
نظر دهید

۵ نظر
victor
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
الان استقلالیا با شعار وزیرپرسپولیسی سرازیر میشن.
این وزیر وزیر کردن اینا حسابی خیال بازیکنان و کادرفنی شون رو بابت کم کاری راحت کرده.
همین الان برید پیج های هواداری شون دارن به وزیر فحش میدن و این چرخه ادامه پیدا میکنه تا بازی بعد اگه بردن با غیرت بازیکنان و دانش سرمربی بوده اگه باختن باز وزیرپرسپولیسی میشه.
amir
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۵
اسمش رو میشه گذاشت سندرم علی دایی. یه نوع پارانویاست که عدم موفقیت رو حواله میده به پشت پرده و نخواستن دیگران. دایی هم همین بلا رو سر پرسپولیس اورد. تمرینات پیش فصل رو می‌پیچوند- مثل شفر- بعد همه چی رو مینداخت گردن دیگران. استقلالی‌ها هم میتونن دنباله این پارانویا رو بگیرن. بی‌تردید چیزی جز فلاکت نصیب‌شون نمیشه. راستش ما هم بدمون نمیاد!
امید
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۴۹
نمیشه ادعا کرد از دست داده. میشه ادعا کرد کار سخت شده ولی امکانپذیره
۷
فرهاد
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
چنین حرفی فقط از یک ادمی بر می اید که دو سه ساله فوتبال را دنبال می کند تیم ها انقدر در طول فصل فراز نشیب دارند که تا هفته20 انتظار هر تغییری در مدعیان وجود دارد
کیسه
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
بله همون چیزی که سال پیش هم میگفتین تا هفته 25 می رسیم صدر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر