فهرست
اطمینان ماهینی؛ دیگر خبری از اعتصاب نیست
اطمینان ماهینی؛ دیگر خبری از اعتصاب نیست

اطمینان ماهینی؛ دیگر خبری از اعتصاب نیست

آی اسپورت – اعتراض هماهنگ بازیکنان پرسپولیس به مشکلات مالی آن هم درست بعد از فتح سوپرجام این تصور را نزد علاقمندان این تیم به وجود آورد که لبه زودی شاهد یک اعتصاب دیگر خواهیم بود. اتفاقی که در اواخر لیگ شانزدهم رخ داد و نزدیک بود هر آنچه این تیم در طول فصل رشته بود پنبه کند. اما کاپیتان پرسپولیس در سوپرجام اطمینان داد که دیگر خبری از اعتصاب در پرسپولیس نخواهد بود.

حسین ماهینی گفت: «واضح و شفاف می‌گویم که در تیم پرسپولیس دیگر هیچ‌وقت اعتصابی به وجود نمی‌آید. ما اگر حرفی زدیم به دلیل اعتراض بوده و قصد اعتصاب نداریم. ما فقط می‌خواستیم مشکلات و مواردی که لازم است را به گوش مسئولان باشگاه برسانیم. دوست داشتیم که مردم بدانند چه مشکلاتی وجود دارد اما به هرحال پرسپولیس یک تیم دولتی است. ما انتظار داریم که از پرسپولیس به عنوان یک تیم دولتی حمایت شود. ما نماینده ایران در آسیا هستیم و مطمئناً حمایت‌های بیشتری از ما صورت بگیرد می‌توانیم برای کشور عزیزمان در آسیا افتخارآفرینی کنیم. به هرحال در این شرایط دیگر حرف تیم باشگاهی نیست و ما نماینده یک کشور هستیم. از همین طریق از آقای روحانی رئیس جمهور کشورمان تقاضا دارم که به کمک پرسپولیس بیاید. ما نماینده ایران در آسیا هستیم و نام ایران را در این مسابقات یدک می‌کشیم.»

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-07-23 10:15:00
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۲۱
قبلا هم گفتم پرسپولیس با تیمهای دسته سومی فرق داره! هواداراش هم متفاوت هستند! پارسال همیشه پشت تیم بودیم ولی بابت اعتصاب چنان عکس العمل قاطعی نشان دادیم تا بازیکنان هم بفهمند که هیچ چیز بزرگتر از باشگاه نیست و هیچکس حق نداره سرنوشت باشگاه رو با خطر رربرو کنه به هر بهانه ای که باشه!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر