فهرست
دیسلایک:‌ نفرت‌نیوزها
دیسلایک:‌ نفرت‌نیوزها

دیسلایک:‌ نفرت‌نیوزها

آی اسپورت- بهترین هواداران دنیا. این عبارتی بود که حساب کاربری رسمی تیم ملی کشتی آمریکا در شبکه اجتماعی توئیتر برای تماشاگران کشتی ایران به کار برد. در ادامه جملات ستایش‌آمیز جردن باروز و سایر ستاره‌های تیم ملی آمریکا در مورد ایران، این تشکر توئیتری نیز نشان داد که دنیای کشتی، پاکیزه‌تر و دوست‌داشتنی‌تر از دنیای سیاست است. ایرانی‌ها به گرمی از بازیکنان تیم ملی آمریکا استقبال کردند و در جریان برگزار دیدار این تیم با روسیه، بازیکنان ایالات متحده مورد تشویق قرار دادند و مشخص کردند بازی شعله‌ها با پرچم، الزاما نظر همه مردم ایران نیست. همزمان با قدرشناسی مجازی رسانه‌های معتبر آمریکایی، خبرگزاری فخیمه ایرانی دست به کار شد و با تیتر ”آمریکا در کشتی هم نتوانست هیچ غلطی کند!” دوباره وجودش را به اثبات رساند. این نفرت‌پراکنی تازه، از گلوی همیشه خشمگین آن‌هایی خارج شد که بر خلاف ژست‌شان، از طرح ترامپ لذت می‌برند و با تحریم‌ها، رابطه صمیمانه‌ای برقرار می‌کنند. نفرت‌نیوزها و سفارت‌سوزهایی که، به جای دوستی شیفته دشمنی هستند.

۳۳ ۴  
آی اسپورت
2017-02-18 17:05:00
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیس واقعی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۴
تمام این حرفها از سر نادانی و بی اطلاعی است. عشق تیترهای آن چنانی و خانه خراب کن.
مایکل فلپس مثل اینکه بیش از همه ی تاریخ ایران در المپیک طلا دارد پس یعنی کلا توالمپیک ما هیج ....
من تعجب میکنم آنهای که حرفشان ممکن است ملاک باشد چرا چیزی میگویند که برایش جواب دندان شکن وجود دارد.
البته اینکه ورزش به شدت در همه جای دنیا سیاسی شده شکی نیست ولی هیج جا اینقدر با دست خالی منم منم نمی کنند.
Gellshah
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۱
دنیای پاک ورزش رو با دنیای فاسد و کثیف سیاست آغشته کردن اینا،ورزش کاملاً جدا از سیاسته،تراوشات ذهنی خودمونو ب خورد همه ندیم
ساوالان مشکینلی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۶
متاسفانه چنین روزنامه هایی در ایران که ورزش را با سیاست و میدان جنگ اشتباه می گیرند بیش از حد زیاده. زمانهایی که سیاست نمی توانست دروازه ی ملتها را به روی هم بگشاید این ورزش بود که از هر دروازه ای عبور می کرد.
۶
sam
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۴۹
عالی بود متن نویسنده ... عالی و متفاوت و واقعی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر