فهرست
پست مشترک پرسپولیسی‌ها؛ درددل با هواداران
پست مشترک پرسپولیسی‌ها؛ درددل با هواداران

پست مشترک پرسپولیسی‌ها؛ درددل با هواداران

آی اسپورت – به شکل عجیبی پرسپولیس در بهترین روزهایش درگیر حاشیه‌هایی داخلی و خودخواسته شده است. مصاحبه جعفر کاشانی، غیبت ایرج عرب در استادیوم آزادی در بازی دیروز و پاسخ کنایه‌آمیز برانکو به کاشانی و در نهایت مصاحبه دیروز سیدجلال حسینی بخشی از این حاشیه‌هاست که فقط در یکی دو رو اخیر ایجاد شده است. حالا بازیکنان پرسپولیس در اقدامی هماهنگ پستی مشترک در اینستاگرام خود منتشر کرده‌اند و در آن با هواداران تیم‌شان درددل کرده‌اند. متن این پست مشترک را بخوانید:

«هواداران عزیز، خونگرم و عاشق پرسپولیس سلام

ما بازیکنان، کادر فنی، پزشکی، تدارکات باشگاه بزرگ پرسپولیس بنا به تعهدی که به باشگاه و شما هواداران دادیم، به شوق شاد کردن دل شما هواداران ارتش سرخ و برافراشتن نام پرسپولیس با همه وجود برای پیراهن مقدس پرسپولیس در میادین داخلی و بین‌المللی وارد میدان می‌شویم و می جنگیم. اما از آنجایی که شما را محرم خود می‌دانیم و اعتقاد داریم به همراه هواداران باشگاه جزئی از یک خانواده بزرگ هستیم لازم دانستیم مطلبی را عنوان کنیم.

حالا که به اواخر فصل نزدیک می‌شویم و نود درصد فصل سپری شده و با دعای خیر شما عزیزان توانستیم موفقیت‌هایی حاصل کنیم، تمایل داریم به صورت شفاف اعلام کنیم علیرغم درآمدزایی که از لیگ قهرمانان، اسپانسرها و سایر منابع مالی انجام می‌شود، شما عزیزان بی‌گمان اطلاع دارید که فوتبال حرفه‌ی ماست و تنها راه درآمد ما برای خود و خانواده همین دریافتی‌هایی است که طبق قرارداد به ما تعلق می‌گیرد. ما بازیکنان، کادر فنی، پزشکی و تدارکات تیم انتظار داریم همانگونه که به تعهد خود در قبال قرارداد خود عمل کردیم، تعهدات طرف مقابل نیز عملی شود. بدیهی است این درددل صرفاً برای شفاف‌سازی محضر شما خوبان عرضه می‌گردد و ما همچنان برای دیدن اشک شوق و برق چشمان شما عزیزان با پیراهن مقدس پرسپولیس در میادین داخلی و بین‌المللی خواهیم جنگید.»

۲۴ ۱۰  
آی اسپورت
2019-04-14 15:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
حمید پرسپولیسی
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۴۸
لعنت بر این فوتبال کثیف! واقعا چطور میشه کیسه بدون درآمد و با پیشخور کردن پول چهار سال آیندش و بقول قلعه نوعی با خرج کردن بیش از 100 میلیارد تومن برای یک فصل و خرید سی چهل تا بازیکن پاداش 500 میلیونی میده و قرارداد سرمربی و بازیکنانش را به موقع پداخت میکنه اما پرسپولیس با این همه درآمدزایی و طلب از اسپانسر از دادن پول بازیکنان و کادر فنی خودش عاجزه؟
چطور میشه که گرشاسبی که بخوبی در حال اداره باشگاه بود به بهونه بازنشستگی برکنار میشه اما امثال کاشانی بدون هیچ بازدهی و خاصیتی در هییت مدیره باقی میمونن
آقا به پیر به پیغمبر ما نمیخاییم با کیسه اسپانسر و مالکیت مشترک داشته باشیم
لعنت بر این وزارت ورزش بیشرف
اسمان
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۵۲
هر چی بگیرین حلالتون.باشگاه موظفه تاپایان فصل قراردادشما را پرداخت کند.ضمنا پرسپولیس امسال درامد زیادی داشت.و اقای عرب دقیقا بایدشفاف سازی کنه درامدامسال چقدربوده وکجاهزینه شده.
سهیل
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۵۲
تا زمانیکه هواداران بی بخار پرسپولیس ساکت بشینن وزارت ورزش هر غلطی بخاد میکنه
دیگه به همه اثبات شد که این عرب کیسه کش اومده تا پرسپولیس را نابود کنه
این اتفاق و به حاشیه بردن پرسپولیس در آستانه قهرمانی چند سال پیش و زمان علی دایی هم انجام شد و تیم به حاشیه رفت و قهرمانی در اون سال از دست رفت
همون سناریو الان در حال تکراره
کیسه کشا با هوچیگری هر غلطی خواستن کردن اما پرسپولیسیها ساکت نشستن واقعا باعث تاسفه
پرسپولیسی ام
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۵۳
این طور به نظر میرسد اگر مدیر عامل و هیئت مدیره نباشد تیم بهتر اداره میشود
محمد
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۲۸
شک نکنید از درامد پرسپولیس به استقلال میدن. دولت یه پولی از اسپانسر مشترک میگیره و بین تیما تقسیم میکنه. اصلا هم مهم نیست که کدوم تیم درامد بیشتری داشته. مثلا استقلالیا میریزن جلوی وزارت و شروع میکنن به هوچی گری. دولت هم مثلا برای اینکه نشون بده ما بین این دو تیم فرق نمیذاریم و به خیال خودش جلوی بحران رو بگیره یه پولی پرت میکنه جلوی اینا. البته یه مساله دیگه هم هست. چون دو تا تیم اموال دولتی محسوب میشن هیچ بعید نیست که درامداشون تو ارگانهای دولتی دیگه هزینه بشه. مخصوصا با وضعیت اقتصادی الان که همه نهادها ضرر ده شدن.حالا تازه اگه دزدی ها و اختلاص هایی که این وسط وجود داره رو فاکتور بگیریم.
مطمئن باشد صد سال هم این تیما خصوصی نمیشن یا اگه بشن میدنشون با آدمای معتمد خودشون.
کیسه ی ۴۷ کوروموزومی
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۵
یعنی حرومزاده تر از این کیسه کشها این مدیران ما و وزارت هستن.به خدا حرومه حروم.این پولهای مارو ندین به کیسه هر چند این کیسه کشها با این پولها چند نتیجه ی مقطعی بگیرن ولی تا چند سال اینده هم دامنشونو میگیره چون این پول ما طرفدارهاست چون این پول ,پوله جایزه ای هست که بازیکنهای ما بدست اوردن.تف بر وزیر کثیف ورزش تف بر ناموس وزیرورزش که داره پول مارو خرج یه مشت حرومزاده ی حروم خوار میکنه.مشخص شد که چرا کیسه کشها دیگه دنبال جدایی اسپانسر نیستن و دم نمیزنن!!
رسول
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۰۷
دیدید دیگه استقلالیا هشتک نه به اسپانسر مشترک رو نمیزنن چون میدونن داره از کجا واسشون هزینه میشه. خوب لامصبا از این همه پول یه کم هم خرج پرسپولیس کنید تا کسی شک نکنه و اینقدر تابلو نباشه. چطور ممکنه یه تیم بتونه به منشای مازاد 700 هزاردلار بده ولی تیم دیگه پرداختی به بازیکنانش به 60درصد هم نرسیده باشه؟ به اعتراف صمدی خبرنگار حوزه استقلال شفر یه دلار هم از استقلال طلب نداره!!!!!
کاش یکی پیدا بشه امار این پول ها رو دربیاره که داره کجا و برای چه کسانی خرج میشه. به والله ما مسئول از بحران دراوردن استقلالیا با باج 500 میلیونی و پرواز اختصاصی نیستیم.
Princem
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۵۹
فقط باید فراخوان زد که بریم دمه در باشگاه. فقط همین راه هست. به حرف لیدرهایی چون اسماعیل بیگی هم اصلا گوش نکنید. اینا حقوق بگیر همون مدیرا هستن و علیه اونا قدمی بر نمیدارن
۹
taaahaaa90tajii.
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۱۴
زير همين پست نظرات رو بخون
ببين چن تا ابله وجود داره كه به راحتي تهمت ميزنن در صورتي كه هيچي نميدونن..

واي ب حال ما طرفدارا..كه ديگران رو متوهم ميناميم اما خودمون بدتريم
۱
چرتپولیس
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۳۹
فقط چرتپولیس کثیف با تبانی خوش باشه با برانگوهش
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر