فهرست
گزارش آماری استقلال؛ وریا و حسینی ۲۷۰ دقیقه‌ای
گزارش آماری استقلال؛ وریا و حسینی ۲۷۰ دقیقه‌ای

گزارش آماری استقلال؛ وریا و حسینی ۲۷۰ دقیقه‌ای

آی اسپورت – آبی پوشان تهران در دیداری حساس از هفته چهارم میزبان سرخ پوشان هستند و استراماچونی در حالی تیمش را آماده این بازی می‌کند که در سه دیدار قبلی پیروز نشده است. استراماچونی در سه دیدار گذشته ترکیب‌های متفاوتی را امتحان کرده و جمعا ۱۹ بازیکن را بعنوان بازیکن فیکس و ذخیره به کار گرفته است. از ۱۹ بازیکنی که در سه هفته برای آبی پوشان به میدان رفته‌اند، ۷ بازیکن در هر ۳ بازی حضور داشتند، ۴ بازیکن در هر ۳ بازی در ترکیب اصلی قرار گرفتند و تنها ۲ بازیکن در هر ۳ بازی به طور کامل به کار گرفته شدند.

سید حسین حسینی به همراه وریا غفوری دو بازیکن تغییر ناپذیر تیم استراماچونی در این ۳ دیدار بودند که با ۲۷۰ دقیقه حضور در میدان، پر کار ترین بازیکن این تیم هستند. فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان به همراه حسینی و غفوری جمع ۴ بازیکنی را تشکیل می‌دهند که در هر ۳ دیدار قبلی تیم شان در ترکیب اصلی قرار داشتند. این ۴ بازیکن به همراه قائدی، دیاباته و دشتی جمع ۷ بازیکنی را تشکیل می دهند که در هر ۳ بازی تیم شان نقش آفرینی کرده‌اند.

زکی پور، یزدانی، طاهرخانی، دانشگر، غلامی، باقری، کریمی، ریگی، تبریزی، رضاوند، میلیچ و کریمی دیگر شاگردان استراماچونی هستند که در این ۳ بازی کم و زیاد به میدان رفته‌اند. اگر حسینی و غفوری را با ۲۷۰ دقیقه پر کار ترین بازیکنان استقلال در این ۳ هفته بدانیم، مسعود ریگی با ۳۶ دقیقه بازی کمترین میزان حضور در میدان را  داشته است. کمترین دقیقه حضور در یک بازی نیز با تنها ۸ دقیقه در اختیار آرش رضاوند است. این بازیکن در ۸ دقیقه پایانی دیدار تیمش مقابل فولاد به میدان رفت.

در تیم استقلال به جز وریا غفوری هیچ بازیکن دیگری در این فصل بازوبند کاپیتانی را به بازو نبسته است و این بازیکن قطعا در دربی هم پیشاپیش دیگر بازیکنان این تیم به میدان خواهد رفت. استقلالی‌ها پر کارت ترین تیم لیگ هستند و تاکنون ۱۰ کارت زرد و ۲ کارت قرمز گرفته‌اند. فرشید اسماعیلی با ۳ کارت زرد و یک کارت قرمز خشن ترین بازیکن این تیم است. محمد دانشگر نیز با ۲ کارت زرد و یک کارت قرمز، دیاباته با ۲ کارت زرد دیگر بازیکنان پر کارت استقلال هستند.

دیاباته با ۲ کارت زرد به همراه علی کریمی، سید حسین حسینی، علی دشتی و مهدی قائدی دیگر بازیکنان اخطاری آبی پوشان هستند. اسماعیلی و قائدی بازیکنانی هستند که در این فصل پای آنها به گل باز شده است و داریوش شجاعیان تنها بازیکنی است که موفق به ارسال پاس گل شده است.

 

مهر 

     
آی اسپورت
2019-09-19 12:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر