فهرست
انتقاد درخشان؛ چرا به کالدرون چیزی نمی‌گویند؟
انتقاد درخشان؛ چرا به کالدرون چیزی نمی‌گویند؟

انتقاد درخشان؛ چرا به کالدرون چیزی نمی‌گویند؟

آی اسپورت – حمید درخشان از اینکه به کالدر.ون و سبک بازیِ پرسپولیس با او انتقاد نمی‌شود ناراحت است! او در گفتگو با ایسنا اتفااقات امروز پرسپولیس را با اتفاقات زمان مربیگری خودش در این تیم مقایسه کرده است:

پرسپولیس این شکلی به مشکل می‌خورَد

شرایط پرسپولیس بد نیست اما این تیم خوب بازی نمی‌کند. با این که روند بازی‌های پرسپولیس جذاب و امیدوار کننده نیست اما گل‌هایی زده می‌شود و تیم برنده از زمین خارج می‌شود و همین امر باعث شده شرایط پرسپولیس در جدول خوب باشد. اما من باز هم تاکید می‌کنم که نوع بازی پرسپولیس اصلا خوب نیست. چیدمان بازیکنان در زمین و نوع به کارگیری آن‌ها اصلا مناسب نیست و به همین خاطر بازیکنان نمی‌توانند همه توان فنی خود را در زمین پیاده کنند و گاهی می‌بینیم آن‌ها با یکدیگر هماهنگی لازم را ندارند. به همین خاطر است که می‌گویم پرسپولیس خوب بازی نمی‌کند و اگر قرار باشد این گونه به کارش ادامه دهد قطعا در انتهای فصل دچار مشکل می‌شود.

چرا به کالدرون چیزی نمی‌گویند؟

متاسفانه کالدرون از مسوولیت تصمیماتی که می‌گیرد شانه خالی می‌کند که این موضوع برای یک مربی اصلا خوب نیست. این که یک بازیکن یا یک مهاجم دچار اشتباه می‌شود و مربی همه تقصیرها را به گردن او بیندازد اصلا خوب نیست. در دوره من خاطرم هست یک بار به خاطر اشتباهات بازیکنان گفتم دیگر چه کار باید بکنم و آیا خودم باید در زمین گلزنی کنم که همین صحبت باعث حملات زیادی به من شد اما الان دوستان کجا هستند که ببیند آقای کالدرون تقصیرها را به گردن دیگران می‌اندازد. این درست نیست که گل نزدن یک مهاجم در زمین را دلیل شکست و نتیجه نگرفتن تیم بداینم و او را سرزنش کنیم.

همان روز اول فهمیدم جونیور بازیکن نیست

هنوز نمی‌دانم چرا این بازیکن جذب شده است. وقتی بازی اول او را دیدم فهمیدم اصلا فوتبالیست نیست و حیف است که پرسپولیس با رقم زیادی او را جذب کرده است. کسانی که قرارداد این بازیکن را امضا کرده‌اند و بر روی جذب او اصرار داشتند الان باید پاسخگوی تصمیم‌شان باشند.

این طوری قهرمان نمی‌شویم

اگر قرار باشد شیوه بازی تیم همین‌گونه ادامه داشته باشد قطعا نتیجه‌ای در کار نخواهد بود. پرسپولیس باید ایرادهای فنی‌اش را برطرف کند و سرمربی هم از بازیکنان در پست‌های خودشان استفاده کند. جا به جا کردن بازیکنان در زمین جز ایجاد مشکل دستاورد دیگری نخواهد داشت.

 

 

۷ ۱  
آی اسپورت
2019-11-09 11:11:00
نظر دهید

۱ نظر
فوتبال فارسی
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۵۵
بسوزه پدر بی پولی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر