فهرست
این ورزشگاه برای پرسپولیس مشکلی ندارد؟
این ورزشگاه برای پرسپولیس مشکلی ندارد؟

این ورزشگاه برای پرسپولیس مشکلی ندارد؟

آی اسپورت - در ادامه تغيیرات حيرت‌انگيز ليگ نوزدهم، بازی استقلال با شاهین بوشهر از روز جمعه به شنبه منتقل شد. این بازی قاعدتا در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. شنبه همچنین پرسپولیس هم با سایپا بازی می‌كند كه چون نارنجی‌ها میزبان هستند، ورزشگاه شهر قدس به عنوان محل برگزاری بازی معرفی شده است. با این حال چون بازی این هفته پیكان و استقلال به طور ناگهانی از شهر قدس به آزادی منتقل شد، این احتمال وجود داشت كه دیدار پرسپولیس و سایپا را هم به آزادی ببرند، اما حالا تغییر ناگهانی روز بازی استقلال، این مساله را غیرممكن كرده. سوال این است كه آیا ورزشگاه شهر قدس از هر نظر اوكی شده و بر خلاف بازی استقلال، شرایط میزبانی از پرسپولیس را دارد؟ اگر نداشت، صبح شنبه یادتان نیفتد مسابقه را به آزادی ببرید، چون استقلال آنجا بازی دارد! از ما گفتن بود.

۳۶ ۵  
آی اسپورت
2019-12-13 01:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
لنگی ها
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۰۵:۴۷
متوجه نیستند متوهم های لنگی علت تغییر ورزشگاه بخاطر فضای امنیتی شهر قدس و امکان انتقال در اون بازی حساس بود؟!؟
۳ ۱
...
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۱۳
احمق جون یه زمانی میگفتن نمیشه دو روز پشت سرهم تو زمین ازادی بازی کرد ولی خب گوگولی های محبوب حکومت بودین دیگه. حالا این هیچی بازی کیسه شاهین رو چرا انداختن شنبه؟ اونم امنیتی بود؟ ساعت بازی رو چرا تغییر دادن؟
رسوا شدین کیسه کش بازی تموم شد
میم میم
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۰
چرند نگو . اون بازی که اعلام شد به دلیل مسائل امنیتی بردنش آزادی و به مسئولین پیکانم گفتن حق ندارید یه نیم خط اعتراض کنید و خفه شید . نمونه اینکارا رو قبلاً برای لنگ جونتون هم کردن جناب قدوسی
۳
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۵
خیالتون راحت. استادیوما فقط واسه بازی های تیم محبوب نوادگان امام راحل خراب میشن. ولی واسه پرسپولیس همه زمین خاکی های سطح کور آماده برگزاری مسابقه هستند! به هر حال زور و زر دست کیسه کشاس و یه کشور با منابع نفتیش پشتشونن. به جاش پرسپولیس مردم رو داره و خدا رو.
کیسه حکومتی
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۸
میزبانی رو از پیکان گرفتن و دادن کیسه به بهانه اینکه ورزشگاه شهر قدس اماده نیست
هیچ موقعی اجازه نمیدادن دو روز پشت سرهم بازی تو ازادی باشه به خاطر کیسه انجامش دادن
بدون اطلاع به تیم شاهین بازی جمعه کیسه رو انداختن شنبه
ساعت بازی رو تغییر دادن
راستی الان ورزشگاه شهر قدس اماده شده؟
الان نسبت به ساعت بازی شون اعتراضی ندارن؟
تیم پلشت حکومتی کیسه دستش رو شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر