فهرست
بهترین‌های لیگ در تسخیر استقلال
بهترین‌های لیگ در تسخیر استقلال

بهترین‌های لیگ در تسخیر استقلال

آی اسپورت هرچند استقلال در بازی با سپاهان نتوانست روند پیروزی های خود را حفظ کند اما این تیم آمار خوبی را در این بازی به نام خود ثبت کرد.  استقلال با دو گلی که به سپاهان زد با ۲۵ گل زده در عنوان بهترین خط حمله لیگ دست نیافتنی تر شد تا جایی که این تیم حالا با پیکان که در رده دوم بهترین خط حمله قرار دارد ۹ گل فاصله دارد. اما این تمام ماجرا نیست چراکه مهدی قائدی با گلی که در بازی امروز زد به صدر جدول گلزنان لیگ برتر رفت و شیخ دیاباته هم با ۵ گل در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد.

 اما بازی در اصفهان برای وریا غفوری هم یک روز ویژه بود چراکه او موفق شد پاس گل اول استقلال را بدهد و با ۴ پاس گل در صدرجدول بهترین پاسورهای لیگ قرار بگیرد.

 استقلال این فصل در بخش تهاجمی بی تردید جذاب ترین تیم لیگ برتر بوده است و تمام رکوردهای در پایان هفته دوازدهم لیگ برتر به نام این تیم است.

 استقلال با تساوی در بازی امروز برابر سپاهان اختلاف خود با صدرجدول را به یک امتیاز رساند و آبی ها این فرصت را دارند تا با پیروزی در ۳ بازی باقی مانده خود تا پایان نیم فصل به صدرجدول برسند، البته اگر بتوانند شهرخودرو، پیکان و شاهین بوشهر را شکست بدهند.

۸    
آی اسپورت
2019-11-30 18:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر