فهرست
آنالیز روز: نمایش بد سوپراستار در شب حذف
آنالیز روز: نمایش بد سوپراستار در شب حذف

آنالیز روز: نمایش بد سوپراستار در شب حذف

آی‌اسپورت- کریستیانو رونالدو شنبه شب پس از شکست دو بر یک پرتغال برابر اروگوئه در مرحله یک هشتم نهایی با جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خداحافظی کرد. کاپیتان تیم‌ ‌ملی پرتغال آمار ضعیفی را در بازی دیشب به ثبت رساند. بر اساس آمار رسمی فیفا مهاجم رئال مادرید ۶ ضربه به سمت دروازه‌ زد (سه ضربه در نیمه اول و سه ضربه در نیمه دوم) اما هیچ یک به گل تبدیل نشد. هم‌چنین در میان هم تیمی‌هایش کمترین ضربه را به توپ داشت و کمترین پاس را داد.

ستاره پرتغالی با ۲۷ پاس در کنار گونسالو گدس، بدترین آمار را در تیم‌ ‌ملی به ثبت رساندند. در این بخش برناردو سیلوا با ۷۹ پاس بالاتر از همه قرار داشت. پاس‌های کامل CR7 تنها به ۱۹ عدد می‌رسید. این آمار در مقابل سیلوا که ۶۹ پاس کامل داشت خیلی ضعیف بود. علاوه بر این رونالدو تنها ۴۹ بار در ۹۸ ‌دقیقه به توپ ضربه زد.

رونالدو در این بازی ۹ کیلومتر دوید و نسبت به نخستین فرد در این فهرست چهار کیلومتر کم‌تر دوید. در میان یازده بازیکن اصلی فرناندو سانتوس، رافائل گررو، ژوزه فونته، ژائو ماریو، ویلیام کاروالیو، ریکاردو و برناندو سیلوا بیش از ستاره پرتغالی دویدند. تنها بازیکنی که کم‌تر از رونالدو دوید آدرین سیلوا بود (۷.۵ کیلومتر).

شماره "هفت" پرتغال در حالی با جام جهانی خداحافظی کرد که بیش‌ترین ضربه را به سمت دروازه‌ زد (۲۱). او در این زمینه  بالاتر از نیمار و لیونل مسی قرار داشت (۱۷). ادینسون کاوانی و تونی کروس به ترتیب ۱۵ و ۱۶ ضربه به سمت دروازه‌ حریفان‌شان زدند.

آمار رونالدو در روسیه:

بازی‌ها: ۴

‌دقایق: ۳۶۰

گل: ۴ (سه گل برابر اسپانیا و یک گل برابر مراکش)

پنالتی‌: یک

پاس گل: صفر

شوت در چارچوب : ۸

شوت خارج از چارچوب: ۴

شوت‌های بلوکه شده : ۹

آفساید: یک

پاس: ۹۳

خطای صورت گرفته: ۳

خطای تحمیل شده: ۴

کارت زرد: ۲

کارت قرمز: صفر

۲    
آی اسپورت
2018-07-01 10:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر