فهرست
کربلا، گزینه جدید ایران برای میزبانی از سعودی‌ها
کربلا، گزینه جدید ایران برای میزبانی از سعودی‌ها

کربلا، گزینه جدید ایران برای میزبانی از سعودی‌ها

آی اسپورت –  در دوره های اخیر لیگ قهرمانان آسیا تیم های ایرانی برای میزبانی از سعودی ها در عمان به میدان رفتند آن هم در حالی که شرایط در این کشور کاملا به سود تیم های عربستانی است.مسئولان باشگاه های مختلف سعی کردند به جای عمان مسابقات خود در کشورهای دیگر مثل قطر، ازبکستان و تاجیکستان برگزار کنند که به بهانه مختلف چنین اجازه ای دریافت نکردند.

به تازگی محرومیت عراق از میزبانی لغو شد و این کشور اجازه پیدا کرد مسابقات بین المللی را در سه ورزشگاه تازه تاسیس خود از جمله ورزشگاه کربلا میزبانی کند.در همین راستا فدراسیون عراق در خبری اعلام کرد که فدراسیون ایران با آنها مکاتبه کرده تا بتواند مسابقات خود برابر تیم‌های سعودی را به جای عمان در کربلا برگزار کند.باید دید کنفدراسیون فوتبال آسیا با این درخواست موافقت می کند یا همچنان لابی سعودی‌ها جواب خواهد داد.

 

۹ ۶  
آی اسپورت
2018-03-21 12:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
ابیدل
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۱۱
کلا عراقو بیخیال بشن .در ظاهر عراق با ما رابطه خوبی داره اما رگه های تعصب غلط عربی تو این کشور زیاده. نمونش ظهوریکباره داعش تو این کشورهه به خاطر همین تعصبه.بهتر میزبانی تو قطر یا همون عمان باشه که مردمش زیاد به این مسائل بها نمیدن.
۷
رضا
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۱۶
مطمئن باشید تو عراق همون چهارتا تماشاگر ورزشگاه عمان را هم نخواهید داشت
۵
رضا
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۱۶
مطمئن باشید تو عراق همون چهارتا تماشاگر ورزشگاه عمان را هم نخواهید داشت
۱
سید احسان
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
چرا الکی هر چند وقت یک بار جو میدید یا ایها ناس مسئولینمون خیلی بی عرضه تر و بی کفایت تر از این حرف ها هستند این همه تو بوق و کرنا کردید که ای اف سی گفته میزبانی ها به ایران برگشت آخرش بر نگشت که هیچ تازه برا میزبانی حتی نظرمون هم نخواستن و خودشون بریدن و دوختن وعمان را انتخاب کردن افسوس
۱
امید از تفت
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۵۱
نگاهی به نتایج لیگ قهرمانان آسیا نشون میده که تیمهای عربی همگی در ازبکستان دچار مشکل شدند و بازی را باختند. چرا!!؟ چون شرایط آب و هوایی ازبکستان و ارتفاع از سطح دریا باعث کاهش کارایی تیمهای میهمان است و بعد مسافت هم مزید بر علت است. ازبکستان شبیه ترین کشور به ایران از نظر شرایط میزبانی است و تیمهای ایرانی در صورت انتخاب ازبکستان، بیشترین سود را می برند. در صورتی که به هر دلیل ازبکستان نشود، بعد از ازبکستان عراق، بهترین گزینه است ولی به هر حال فراموش نکنیم عراق هم یک تیم عربی است و اونها برای افتتاح همین ورزشگاه کربلا، از تیم ملی عربستان دعوت کردند.
۳
داود
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۴۲
چرا این فدراسیون خاک تو سر زورشو نمیزنه میزبانی رو خود ایران بگیره...خاک عالم بر سر فدراسیون اصفهانیها
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر