فهرست
روز درخشان یک مثلث/ به ما بگویید برمودا!
روز درخشان یک مثلث/ به ما بگویید برمودا!

روز درخشان یک مثلث/ به ما بگویید برمودا!

آی‌اسپورت- پرسپولیسی که در نیمه دوم به استقبال نبرد با نفت تهران رفت، با تیمی که در نیمه اول روبروی شاگردان حمید درخشان قرار گرفته بود، تفاوت‌های چشمگیری داشت. سرخپوشان که در بازی خارج از خانه، از نفت میزبانی می‌کردند، از اولین ثانیه‌های نیمه دوم متقدر و کوبنده ظاهر شدند و تنها ثانیه‌هایی بعد از سوت داور، صورت حریف را سرخ کردند. دوقلوهای پرسپولیس، برای اولین بار در لیگ هفدهم همکاری قدیمی‌شان را از سر گرفتند و خالق گلی شدند که انگیزه نفت را برای جنگیدن نابود کرد. محسن مسلمان، دوباره در نقش سازنده ظاهر شد و طارمی که حالا دیگر جزئیات پاس‌های محسن را بهتر از هر بازیکن دیگری می‌شناسد، از این فرصت نهایت استفاده را برد و اولین گل‌اش در فصل جدید را به ثمر رساند. به اضلاع جادویی پرسپولیس در تختی، یک ضلع دیگر هم اضافه شد. فرشاد احمدزاده، در نهایت قدرشناسی با پاس طلایی مهدی طارمی برخورد کرد و آخرین بارقه‌های امید برای بازگشت به بازی را از نفت تهران گرفت. فرشاد که هیچوقت یک بازیکن پرکار در زمینه گلزنی نبوده،در چهارمین بازی این فصل دومین گل‌اش را به ثمر رسانده و جالب اینجاست که هر دو گل نیز وارد دروازه نفت شده‌اند. گلزنی با پای غیرتخصص برای هافبکی که تا امروز تنها با ضربه سر و یا از روی نقطه پنالتی برای تیم برانکو گل زده، آنقدر هیجان‌انگیز بود که او با یک تی‌شرت خاص، این گل را به مردم ارومیه تقدیم کند. گل سوم طارمی، پایانِ باشکوه نمایش سه تفنگدار در لباس قرمز بود. بازیکنانی که این روزها هیچ تیمی جلودارشان نیست و اگر از برنده‌شدن خسته نشوند، از قهرمانی فصل گذشته دفاع خواهند کرد. آن‌ها قدرت غرق کردن هر حریفی را دارند. 

۳۱ ۶  
آی اسپورت
2017-08-10 22:43:00
نظر دهید

۶ نظر
P71
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۱
اینجام میگم ، تیم بسیار عالی داریم! ولی ولی برانکو داره رویه رقابتو توی تیم خفه میکنه! چرا سیامک باس دقه هشتاد و چار بیاد تو زمین و دو دقه بعدش یه پاس گل بده و اینطرف شبحی ب اسم امیری فقط توی زمین حضور داشته باشه؟؟؟؟با اومدن باشر رسن و احمد ب تیم کار از اینم سخت تر میشه
علیرضا
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
اصلاً هم معلوم نیست استقلالی هستی!!
&
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
شما نگران خفه کردن رقابت تو تیم نباش. برانکو داره تیم رو هماهنگ میکنه واسه بازی با الاهلی
۲
حامد خوزستان
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۱
توجه
این علامت مخصوص حاکم بزرگ لیگ برترایران پرسپولیس کبیر احترام بگذارید
لیگ برتر و ...بتو تعظیم میکند
ماشاءالله
چشم حسود کور
برمودای بازیکنان جدید ؛؛ گرداب حسادت ...
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۳۲
تاسف بار است که هارمونی زیبای پرسپولیس به سرانجام برسد اما احمدزاده و مسلمان با خودخواهی هایشان و حسادت هایشان باعث تلف شدن ستاره ای به نام سیامک نعمتی بشود و گادوین منشای تند و تیز را در چنگال حرص و آز و غرور اسیر کند ؛؛ کاش همه ی بازیکنان پرسپولیس ما ؛؛ سیدجلال و امیری و انصاری بودند .. مسلمان و احمدزاده لکه ی ننگی بر تارک درخشان پرسپولیس کبیر هستند .
فرهاد
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۴۹
بازی خارج از خانه خخخخخخخخخخ . واقعا خارج خانه اش بود اخییی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر